Arthur a Minimojové (2006)

Příjemný dětský film z pera Luca Bessona. Výborné animace, nadstandardní příběh a přiměřená délka. Moc hezký výlet do světa fantazie!

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Zajímavá napínavá podívaná s děsivě reálného světa. Moss předvádí vynikající výkon, stejně tak Fiennes a Biedel. Jsem zatím na konci druhé řady a těším se na další vývoj ve třetí.

Neviditelný (2020)

První polovina filmu docela děsivý horor, tedy žánr, který opravdu nemám rád. Druhá polovina potom mírně nadprůměrná akční podívaná s docela dobrým rozuzlením. Nevadí-li někomu horor, tak si určitě jednu hvězdičku může přičíst.

Roztříštění (2019)

Velmi silný a nepříjemný kousek. Napínavý od začátku do konce, slušně reálný a na konec docela příjemně překvapivý. Stojí za to vidět.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Neskutečná pecka! Vtipná, smutná, zábavná každým coulem. Skvělé herecké výkony, vynikající scénář a režie. Už aby byla další řada, tonse neomrzí!

Mulan (2020)

Hodně slušná čínská legendová pohádka. Plno akce, docela příjemní hrdinové a tak akorát délka. Dobře se na to dívá a i se to u toho kliká:-)

Příliš osobní známost (2020)

Ve finále to nebyla zas taková tragédie jak se to tvářilo. Je tam kupa vysloveně kupa trapných scén, ale jinak je to docela příjemná sonda do dost rozervaných neutěšených osudů několika obyčejných lidí. Takže vlastně dobrý pokus.

Anna (2019)

No to bylo pořádný raso, jak bych asi řekl za svých mladých let. Až neskutečné množství (sem tam nesmyslné) brutality, průměrné akční výkony a na můj vkus až samoúčelně mnoho zvratů a provázaností. Přesto jde určitě ve svém akčním žánru o vcelku nadprůměrný snímek. Luc Besson evidentně ještě nepatří do smetí...

Klaus (2019)

Krásný příběh přebije ne tak hezké a trochu staromódní zpracování. Co se dá vymyslet kolem Santa Klause v tak krásném příběhu je neskutečné. Radost se dívat od začátku do konce. Ještě kdyby to zpracoval Pixar, tak by to byla neskutečná lahůdka. Přesto nádherný vánoční příběh.

Pekelná kuchyně (2019)

Jedním slovem blbost. Když vám hlavní hrdinky lezou na nervy, u příběhu si klepáte na čelo a nudíte se od začátku do konce a to má film jen 1:45. Ne, ani Služebnice nená šanci toto vytáhnout k lepšímu hodnocení.