Blaženost (2021)

Nu tak nejprve k tomu co se nepovedlo: Salma, to je skutečně tragický herecký výkon. Dále pak zmatenost scénáře, který se sám v sobě ztrácí a kupí jednu nesmyslnost za druhou. Tak pro tři? Poselství vlastního světa, ve kterém žijeme ať už jakýkoli je krásné, už několikrát jsem o něm četl a skutečně svět každého z nás je bohatství. A to se zde ukazuje, trochu nešikovně, ale přesto. A Owen to nezahrál vůbec zle.

Až na Měsíc (2020)

Ale pěkně roztomilá pohádka, krásně animovaná, dobrý příběh, trochu asijské fantazie navíc... Prostě dobrá zábava pro děti i trochu melancholické rodiče.

Steve Jobs (2015)

Hezky originálně natočená záležitost o značce a člověku, které obdivuji. Fassbender hraje výborně, stejně tak Kate. Stojí za to vidět.

Nekonečný příběh 2 (1989)

Nehorázný brak, který nemá s původním filmem a především pak skvělou knihou nic společného. Hrozné triky, příšerný příběh... Jedna hvězdička za to, že děti byly celou dobu v klidu😉

Láska a příšery (2020)

Tak příjemnou a zábavnou odpočinkovku jsem už dlouho neviděl! Ryzí překvapení, super herci, super potvory a vcelku zajímavé postapokalyptické poselství. Radost se na to dívat.

Za stínem noci (2020) (seriál)

Napínavý seriál od prvního momentu do konce (první série). Herecké výkony neotřelé, námět originální, délka super akurátní. Už se těším na druhou sérii.

Lupin (2021) (seriál)

Bóže to byla nuda. Scénář o ničem, Omar se na roli prostě nehodil a ani ostatní herci zrovna nezaujali. Druhá série beze mě...

Útěk z Pretorie (2020)

Vcelku napínavé drama dle skutečnosti. To se vždy cení. Redcliff hraje dobře a vůbec celkově je prostředí velmi důvěryhodné, téměř nefilmové.

Půlnoční nebe (2020)

Tak nějak se nám autoři ztratili. Chvilku eko drama, sem tam švenknuté akčními scénami a doplněné rodinnou krizí a vzpomínkami. Celkově ale slušná nuda.

Lego DC Super hrdinové: Aquaman (2018)

Co říct, tenhle reklamní animák na Lego jsem přetrpěl a byl jsem rád, že tvůrcům zbyl “materiál” jen na něco málo přes hodinu. Děti byly ale nadšený, proto o * víc😉