lenny71

okres Brno
studentka

<< předchozí 1 2 3
    • 11.7.2017  19:54

Upřímně nevím, proč má tento film tak vysoké hodnocení. Za mně dost bída. Asi nejhorší je Bill Pullman v roli prezidenta, který za celý film nezměnil výraz a kdybych neslyšela zvuk, tak nevím, jestli mu umírá žena nebo si zrovna kupuje rohlíky.

• 23.11.2012  23:34
    Tupíři (2010)

Já se bavila. Dlouho jsem u žádného filmu neměla takové záchvaty smíchu jako u téhle parodie. Musíte znát Stmívání, samozřejmě, ale pokud ho znáte, tak je snad nemožné, abyste se nezasmáli.

• 6.1.2012  11:51

Nemám moc ráda české filmy, protože většina z nich za moc nestojí. Proto mě Ženy v pokušení více než příjemně překvapily. Je to milé, je to vtipné. Většinu filmu jsem se smála, místy se mi chtělo brečet. Výborné herecké výkony, zpracování i všechno ostatní si zaslouží plných pět.

• 6.1.2012  10:35
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Přátelé jsou pro mě tím snad nejlepším seriálem vůbec. Nikdo, kdo viděl aspoň jediný díl, si je nemůže nezamilovat. Naprosto dokonalé herecké výkony. Jen minimum scén, u které bych se nesmála.

• 6.1.2012  10:30
    Glee (TV seriál) (2009)

Glee mě naprosto překvapilo. Když jsem ho začala sledovat, nečekala jsem nic moc zvláštního, ale spletla jsem se. Glee může občas půsovit trochu moc naivně nebo kýčovitě, ale ve výsledku na tom nesejde. Spousta skvělých herců, dokonalých písniček a zajímavých témat k úvaze. Pět * :) Edit 4/2/2014: Od čtvrté řady stojí za nic...

• 21.11.2011  16:49

Rozbřesk rozhodně předčil všechna očekávání, která nebyla moc vysoká. Kristen a její herecký výkon se sice nezlepšil. Co se ale naprosto určitě zlepšilo je režie. Dočkali jsme se toho, co tu až dosud nebylo - děsivých a opravdu uvěřitelných scén.

• 22.10.2011  19:46
    Ježek (2009)

Krásný příběh, jehož filmové zpracování ale není ani zdaleka tak dobré jako jeho knižní předloha. Naprostá většina kouzla té knihy filmu naprosto chyběla. Jinak rozhodně doporučuji shlédnout ve francouzštině s titulky, mnohem lepší než dabing.

• 30.7.2011  22:30

Jednoznačně nejlepší film z celé série, navíc nejlépe ze všech následuje předlohu. 3D provedení nebylo špatné, ale podle mě skoro zbytečné.

• 15.7.2011  21:48

Naprostý nesmysl. Seděla jsem v kině a jen čekala, kdy už to konečně skončí. Nevím jak vás, ale mě opravdu nebaví poslouchat za každým druhým slovem "vole". Tu jednu hvězdičku dávám snad za střih, ten se povedl.

• 30.6.2011  22:30

UP je naprosto nádherný, kouzelný animák. Rozhodně to ale není jeden z těch, který by zaujal především děti. I když je tu spousta scén, které by dětičky milovala, celý film podle mě zapůsobí hlavně na dospělejší publikum. Nepamatuju si, že by se mi někdy u jiného animáku chtělo brečet...

• 30.5.2011  23:13
    Ležáky 42 (2010)

Upřímně nechápu, jak může tomuto filmu někdo dát čtyři hvězdičky. Pro mě byla ta hodina a půl v kině naprostým utrpením. Herecké výkony byly tak slabé, až to vypadalo jakoby někde na ulici posbírali pár náhodných lidí a právě z nich vytvořili obsazení. Celé je to hrozně neautentické. Kdybych nevěděla, že se to podobně opravdu dělo, tohle provedení by mě nepřesvědčilo. Vyprávění pana Brzobohatého nebylo špatné, ale film zachránit nedokázalo.

• 27.5.2011  19:42
    4teens (TV seriál) (2011)

Nic, co by tu ještě nebylo, ale mě to baví. Je to vtipné, zajímavé a dá se na to dívat.

• 26.5.2011  20:56

Vynikající film. Dokonalé herecké výkony, úžasný a na tak drastický film dokonce i vtipný scénář. Až na poněkud zdlouvahou cestu pouští, kterou mohli trochu zkrátit, nemám co bych vytkla :)

• 2.5.2011  12:01

Tenhle film není ničím novým pod sluncem, je to šíleně nepřesvědčivé a předvídatelné. Ale občas jsem se i zasmála... Prostě normální tuctový, ale vcelku příjemně koukatelná komedie.

• 1.5.2011  00:15

Tady opravdu neplatí, jak se říká - do třetice všeho dobrého. Třetí Shrek mě neskutečně zklamal

• 1.5.2011  00:13

Když jsem slyšela, že se připravuje animák na motivy Romea a Julie, připadalo mi to jako zajímavý nápad. Film je slušným průměrem, ale čekala jsem víc. Prostě je to tak trochu nudné.

• 29.4.2011  23:12
    Los Serrano (TV seriál) (2003)

I když jsem viděla jen několik dílů, Los Serrano se mi líbí. Můžu jen říct, že předloha našich Horákových je rozhodně mnohem lepší než to, co vzniklo u nás...

• 29.4.2011  21:59
    William a Kate (TV film) (2011)

Nemůžu si pomoct, tenhle film se mi prostě nelíbil. A to je, co říct vzhledem k tomu, že zbožňuju Anglii a celou královskou rodinu. Je to hodina a půl naprosto o ničem. Pěkný příběh Williama a Kate je převyprávěný tak nudně, jak to jen jde... víc než dvě hvězdy si rozhodně nevysloužil.

• 27.4.2011  10:36
    Láska In Memoriam (TV film) (2007)

Možná je tenhle film naprosto bláznivý a pomotaný, ale podle mě v sobě něco má, mě se líbil.

• 27.4.2011  10:32

Jediná věc od Viewegha, která mě celkem bavila. Není to film, který bych chtěla vidět víc než párkrát, ale považuju jej za celkem koukatelnou oddechovku.

• 27.4.2011  10:27
    Wasabi (2001)

Wasabi jsem shlédla díky jedné cestě dálkovým autobusem, jinak bych na něj nejspíš nenarazila. Rádoby akční film, rádoby komedie - ale bohužel není moc povedené ani jedno. Je to hodina a půl neuvěřitelné nudy a absolutně nezajímavé zápletky. Jedna hvězdička jen proto, že jsem to čekala ještě horší.

• 15.4.2011  09:46

Nádherný film a bezpochyby nejlepší zpracování Shakespearova dramatu. Herecké výkony, a to především u hlavních představitelů, jsou dokonale procítěné a krásné. Nemám víc, co říct. Snad jen - kdo film neviděl, o moc přišel.

• 11.2.2011  14:06
    Kouzla králů (TV film) (2008)

Pohádka je celkově v podstatě o ničem, neurazí - ale bohužel ani nijak zvlášť nepobaví. Ale jsou v ní pěkné písničky. Průměrné tři hvězdičky si snad zaslouží.

• 11.2.2011  14:03

Jaká ironie, že mou nejoblíbenější pohádku natočil můj nejméně oblíbený režisér.

• 11.2.2011  14:01
    Slunce, seno, erotika (1991)

Myslím, že na tenhle film už mi ani nestačí bodová hranice. Pokud jsem první díl označila za "odpad", tohle je co? Ještě větší odpad? Naprosto nekoukatelné. Nechápu, jak může někoho tenhle humor bavit. Navíc ještě dvakrát (nebo možná i vícekrát) do roka.

• 11.2.2011  13:58

České filmy celkově moc nemusím, ale tohle je prostě klasika, jejíž hlášky se narozdíl od jiných... neoposlouchají.

• 10.2.2011  20:05
    Krkonošské pohádky (TV seriál) (1974)

Pohádky o Krakonošovi a Trautnberkovi byli, jsou a alespoň pro mě navždy zůstanou tím nejlepším večerníčkem :)

• 10.2.2011  20:04
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Jeden z nejlepších (pokud ne nejlepší) seriálů poslední doby. Obdivuju, jak je možné vymyslet tolik dalších vtipných historek. Není díl, u kterého bych se nezasmála. Plných pět *.

• 10.2.2011  18:55
    Jumanji (1995)

Když jsem byla menší, tenhle film se mi hrozně líbil a viděla jsem ho snad stokrát. Příjemná oddechovka, která si čtyři hvězdičky určitě zaslouží.

• 10.2.2011  18:52
    Fimfárum 2 (2006)

Nádherně zpracované příběhy Jana Wericha a naprosto úžasná výprava... Podle mě je to jeden z nejlepších animovaných filmů, které jsem viděla.

<< předchozí 1 2 3