Joe (2013)

Cageova nejlepší role za posledních.... no přinejmenším 14 let. Každá postava zde je ale velice dobře zahraná, ten kluk, jeho ožralej táta, všichni herci sedí jak prdel na hrnec. Film je tradičně pomalejšího tempa stejně jako Prince Avalanche, nemá už ale takovou snovou atmosféru ani soundtrack od Explosions in the Sky, zůstal ale David Wingo takže hudba je parádní. Ten rejža už si osvojil styl těhle pomalejších filmů a jde mu to dobře.

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

Šílenost ala 90's. Kam se na to sere Pacific Rim :)) Postava toho rusáka naprosto suprová. CRASH AND BURN

Sabotáž (2014)

Po delší době konečně akční film s přehlednou akcí kde se vytrénovanej tým sice v soukromí chová jako banda čuráků, ale během akce jim to šlape a vypadá to realisticky. Nečekejte ale akční nálož, z celýho filmu je víc jak hodina jen tlachání a docela jsem se nudil, pro pobavení bych od navrácenýho Arnolda bral spíš Last Stand, tohle je film co se bere možná až moc vážně.

Továrna oživlých mrtvol (2009) odpad!

Nedokoukáno a upřímně obdivuju lidi co to zvládli protože tak amatérskou sračku jsem dlouho neviděl. Už kvalita obrazu je hnusná, kamera naprosto otřesná a film je tak tupej že bych to nepustil ani někomu kdo film v životě neviděl. Absolutně nechápu jak tomu někdo může dát byť jen jednu hvězdu, natož pět.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Nejlepší splatterová komedie od dob Braindead. Co se týče hororový stránky, je tady krve tři prdele, lítá tu vše od končetin po střeva a hvězdy z Mercedesu, a samozřejmě zombíci jsou naprosto parádně namaskovaný. A komediální stránka se taky povedla, samozřejmě pár vtípků je až moc samoúčelnejch (celá ta skupinka zombie killerů neni vtipná ani trochu) ale jakmile došlo na oživování malýho kluka začal jsem brečet smíchy a vydrželo mi to až do konce. K dokonalosti už chybí jen Kvelertak. Jasnějších pět hvězd jsem dlouho nedal. Nic pro fanoušky lynchovek a podobný blbečky.

Transcendence (2014)

Nudnější sci-fi tu dlouho nebylo. Nápad hodně dobrej a představa člověka v síti je fakt nepříjemná a funguje skoro stejně jako např. v Trávníkářovi ALE to provedení je strašný, postavy jsou nesympatický a šnečí tempo tomu moc nepřidává. BOOOOOOOOOORING.

Lights Out (2013)

Ošklivej kraťas co na poli necelejch tří minut dokáže zaručeně zrušit několik nočních cest na záchod. Těm kecům rádoby machříků tady že to je laciný a předvídatelný nevěřim ani za mák.

Pod kůží (2013)

Až psychedelicky laděnej film s uplně nahou Scarlettkou a bezvadným dark ambient soundtrackem. Scéna zpracování lidí jeden z největších humusů co jsem za poslední dobu viděl, dost nepříjemná podívaná. Zbytek filmu jako by bylo pokračování Drive - Scája jezdí a čumí. Je to pomalý, ale je to ZAJÍMAVÝ a hlavně dost hypnotický. Art film jak hovado.

Aphex Twin: Windowlicker (1999) (hudební videoklip)

Ten klip by měl bejt nominovanej spíš za nejujetější intro, při rozhovoru těch negrů se chce člověku fakt brečet smíchy. Samotnej song je v pohodě ale hlavní část je breakdown ke konci což je stěžejní část veškerý electro muziky.