Aphex Twin: Come to Daddy (1997) (hudební videoklip)

Jeden z nejzlejších hudebních klipů, když jsem ho jako malej dítě viděl prvně v televizi tak jsem z něj dost dlouho nespal a o dost let později na mě působí pořád nepříjemně. Toho televizního pána nikdy nezapomenu.

Zátah 2 (2014)

Oba díly jsou ty nejlepší bojovky jaký člověk mezi filmama najde za posledních 20 let. Raid 2 je oproti jedničce samozřejmě větší, krvavější a viditelně dražší. Občas jsem naprosto čuměl co všechno byli schopný natočit a taková scéna v blátě musela bejt kurevsky náročná, nemluvě o ostatních bitkách, který si s 90% akčních filmů dneska vytíraj prdel. To neni jen šolíchání se pěstma, tohle už je syrový násilí kde člověk přivírá oči a vůbec to nevypadá tupě jako v bulharskejch sračkách s Van Dammem nebo Lundgrenem. Lidi se tu prasí všim co maj po ruce a hlavně ostrý předměty jsou dost humus. Dějově se to posunulo o několik tříd vejš a místo jednoho baráku a postupování po patrech ala starý videohry tu máme široký spektrum postav a různou sortu lidí ke zmlácení, dvojka je tak oproti jedničce zhruba to samý co znamenali Vetřelci pro první díl.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Tráva mě nevzala a tak se mi moc nechtělo ani do tohohle, kamarád mě musel přes týden denně nutit a lákat na všechny možný ujetosti ze seriálu a nutno říct že mi skoro utekl bezva vtipnej seriál. Děj občas odbočuje do flashbacků což většinou vadí ale jakmile se dění soustřeďuje do věznice tak je to fakt prdel a máme tam všechno od ujetejch chlapán přes divně čumící negryně až po důchodový lesby. Hlavní hrdinka je docela sympatická, ale pozornost na sebe strhává hlavně Laura Prepon která se zde musí líbit snad každýmu heterákovi na planetě. Jako nefanoušek seriálů bez akce či zombíků dávám palec nahoru.

The Den (2013)

Jak jsem čekal tak mě zklamala celková pointa filmu která tam prakticky neni. Pokud čekáte šokující rozuzlení tak se nedočkáte. Styl jakým to bylo točený byl ovšem celkem zajímavej, jen občas offkouř těžko uvěřit tomu že člověk utíká a jen tak se u toho ještě natáčí. Nejděsivější na filmu asi fotka dotěrný pseudo-vietnamky a taky Jasmovo cameo v podobě plyšovýho čuráka.

Wolf Creek 2 (2013)

Jeden z nejzábavnějších slasherů co jsem za posledních pár let viděl s velice povedeným záporákem. Až překvapivě krvavý se slušnou dávkou akce, samozřejmě je tam hromada černýho humoru prakticky vždy kdy je ten vidlák na scéně a člověk skoro fandí spíš jemu. Klokaní scéna byla totální ujetost a nejeden Australan u toho filmu musel šílet. Film v druhý půlce znatelně zpomalí což je škoda ale i tak je to dost slušný a nikdy to nespadne do průměru, škoda jen že ze začátku se film zbytečně zahazoval s představováním dvou německejch turistů který ve filmu hráli tak 10 minut a o hlavní postavě toho vlastně moc řečeno nebylo. Ale to jsou jen maličkosti. Možná si to někdy dám znova. P.S. obsah filmu zde je kravina.

Konkurs (1999)

Ale jo dobrý, k pěti kousek chybí a ta psycho část ke konci byla až moc ale závěr potěšil. Toho psa si mohli odpustit ale.

Brainscan (1994)

Pohodový béčko který jasně definuje žánr. Když dneska holky sháněj horor "na psychiku", měly by sáhnout spíš po tomhle než po Paranormální blitce.

Svatyně zla (2013)

Slabší sektařskej nicneříkající film. Klasickej příběh o skupině filmařů co to jede zdokumentovat a všechno se posere. Ovšem film tak nějak nemá smysl. Ok, v sektě to funguje jen zdánlivě a při sebemenším projevu nesouhlasu se jede kyanidová párty, vůdce má plnou hubu biblickejch citátů dokud si neustřelí makovici a téměř 200 lidí záhadně dokáže žít asi v osmi chatkách, a? Taková zvláštní polonuda, ale dokoukal jsem a to se počítá.

Heavy Metal (1981)

Klasická tématika heavy metalu přenesená do animovaný podoby. Draci, sci-fi, fantasy, kozy a hlavně parádní hudební doprovod od Blue Öyster Cult, Black Sabbath a dalších.

Oculus (2013) odpad!

Ty vole tak tohle fakt ne. Dvě extrémně nesympatický postavy ve formě chlapánovitý ségry a bráchy kterej vypadá a chová se jako regulérní zuzanka v hororu kde se člověk bojí maximálně toho že ta sračka nikdy neskončí. Kecání o hovně, žádný lekačky, nic co by stálo aspoň za jednu hvězdičku.