kristynca

kristynca

Kristýna K.

okres Praha

• 12.7.2013  22:32
    Velká filmová láska (TV film) (2012)

Palec nahoru maskérkám a kostymérkám. Ten druhý palec si schovám pro Lohan a Bowlera... Ovšem až natočí sequel "Iveta & Pepa".

• 9.6.2013  15:52
    Líbáš jako ďábel (2012)

Bez vtipu natočený katalog spotřebního a jiného zboží. Ať žije PP!

• 2.6.2013  14:12

A tuhle znáte? "When I want your opinion, I will buy you a brain." Slušná poslední věta před smrtí... ;-)

• 24.5.2013  21:15

Finále jak v Berlíně v osumdesátýmdevátým, jen zatím nevím, kteří z nich měli představovat východní Němce :-). Dle mého ani sám autor nedokázal ukočírovat jinak zajímávý nápad až do konce, takže proč ne...

• 28.4.2013  22:29
    Hemlock Grove (TV seriál) (2013)

Nechápu, proč by se to nutně muselo o něco snažit - třeba je to prostě jen divný podle svýho, vzhledem k tomu, že se na scénaři podílí sám autor knižní předlohy. Eli Roth režíroval pouze pilotní díl a dále už vystupuje jako fancy schmancy "executive producer", takže to byl jen takový tahák. Původně jsem proto očekávala hromadu nechutností, ale po deseti dílech, které mám zatím za sebou, se není v tomto směru moc čeho obávat, ani se na co těšit (pro případné fajnšmekry). Bizarní panoptikum a na pozadí jakýsi děj, místy utahané a zbytečně ukecané, ale garantuju vám, že pokud to nevzdáte po prvním díle, tak ani nebudete vědět jak a věnujete Hemlock Grove 13 hodin svýho života. Jinak mě osobně utáhli na Billa Skarsgårda, kterýho žeru čím dál víc a Famke Janssen, která mi tu bohužel děsně leze na nervy :-).

• 26.4.2013  22:26
    Nevědomí (2013)

Postarší opravář Tomáš "Wall-E" Krujsů si, když neběhá, rád vyjede na mašině, sbírá starý vinyly a když má volno, tak maká na svý chatičce u jezera. Pak potká svoji bejvalku, partu kámošů a do toho všeho ještě ten šmejd z vesmíru... and this it, the apocalypse ;-).

• 25.4.2013  22:41

Taková vybublaná limoška, ale znáte to, když má člověk žížu... Romantiku v kině aby jeden dneska pohledal, takže jo - líbilo a neříkám, že jsem nebyla i krapet dojatá ;-).

• 13.4.2013  20:44
    DonT Stop (2012)

Pokud bych hodnotila jen od Aše po Jablunkov, tak by si to v tý naší bídě těch pět hvězd i zasloužilo. Navíc plus za neokoukané tváře. Czech Film's Not Dead. Not yet.

• 8.4.2013  18:00
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Už vloni bylo pozdě, ale kdyby to dokázali ukončit alespoň touto (osmou) sezónou, tak bych tam ty čtyři i nechala. Jako jasně, nic mě to nestojí... Prvních několik let to byl jednoznačně pětihvězdičkový sitcom, ale teď už se "matka" začíná stávat mou nejvíc nenáviděnou seriálovou postavou ;-).

• 3.4.2013  22:26

Výborně zpracováno, jen v případě Toma Hardyho jsem maximálně rozpolcená, ale v rámci předlohy se to snad i hodí...

• 22.3.2013  23:03
    Žoldáci (1980)

Frederick Forsyth je pan Spisovatel, mistr slova, proto těžko přetěžko něco takového převést do pohyblivých obrázků.

• 20.3.2013  23:51
    Hypnotizér (2012)

A to je jako celé, toto? Že von nám sem ten Fero ze Švédska dovalil jen jeden díl... Jinak to prostě postrádá smysl a z hypnotizéra se stává polotuhej divnarda co chytá lidi za ruku a zobe prášky na spaní.

• 17.3.2013  01:43

A nebyl to jen tak obyčejný "Boy"... Byl to "Boy George"! Film o počátcích jeho kariéry a vzniku Culture Club. Přestávka na google... Hotovo? Proto tedy musím ocenit hlavně stylizaci, make-upy a holčičkovskou tvář Douglase Bootha (teď už mě fakt začíná děsit představa jeho jako Romea). Za zmínku ještě stojí platinová kštice Richarda Maddena, budoucího Robba Starka, který si tu zahrál jednu z Georgeových lásek a inspirací pro "Do You Really Want to Hurt Me?".

• 10.3.2013  16:55
    Banshee (TV seriál) (2013)

Tři jsou asi málo, ale čtyři už zase trochu moc. Ve správném seriálu by neměl chybět sex, krev a intriky, ale v tomto případě to bylo občas zbytečné. Viděla jsem prvních osm dílů a určitě to dokoukám, ale že by mi to nedalo spát, to ne. Ivana Milicevic tam dle mého neměla co dělat, tak alespoň borec na konec... Ulrich Thomsen.

• 6.3.2013  21:18

Tak za prvé... Tenhle ten 3D nešvar, co se nám tu čím dál víc rozmáhá... I při 2D projekci už máte chuť na kinedryl a v báječné zemi Oz dokonce na kulku mezi oči. Za druhé... Je to jen mnou, nebo to i dalším přišlo zahraný jak porno z vosumdesátejch? I když ho Glindě nakonec nikdo do huby... A za třetí... už asi radši nic nemám. Jo... Ta porcelánová holčička moc pěkně cinkala a podle počtu jmen v závěrečných titulcích to asi celý dalo dost práce... Snad alespoň catering za něco stál TŘI TEČKY

• 4.3.2013  22:46
    Otčím (2009)

Dávám jednu, páč jsem do toho filmu investovala třicetdevět kaček v Levných Knihách, takže alespoň tuhle hodnotu to jako má. Mě normálně dokáže bez velkých efektů vystrašit i reklama na kečup, ale toto... Jediné leknutí zapříčinila podezřele se naklánějící lahvička laku na nehty. Njn, jsem si u toho lákla i nehty.

• 11.2.2013  23:14
    Terminátor (1984)

Njn, jsem to měla vidět před dvaceti lety... Ale když my neměli video ;-). Doufám, že ve 2029 bude alespoň obnovená premiéra. Zajdeme, ne? :-)

• 27.1.2013  20:40
    Killer Movie (2008)

Chápu, že se takový seriálový herec/herečka musí mimo sezónu něčím živit, ale i reklamní spot na krém proti akné je lepší než Killer Movie.

• 24.1.2013  21:48

Upřímně, kdyby šlo o jednotlivé kraťasy, tak by moje hodnocení asi bylo v průměru vyšší, ale takhle sakum pikum i s micinou to jinak nejde.

• 12.1.2013  23:24
    Jeden den (2011)

Pěkně natočená a zahraná upoutávka k zajímavé knížce, ale kde je ten zbytek?

• 11.1.2013  21:23
    Move On (2012)

Do nebe volající plýtvání Mikkelsenovým charismatem a nadáním v tomhle polo Auto Moto Revue aneb V Evropě mám signál fakt všude...

• 27.12.2012  22:33

Zamrzí to, ale rovnice je jednoduchá: tři hodiny krát tři díly, a to celé děleno pos*aným 3D. Výsledek? Tři hvězdy... Dobře, tak přihazuju ještě půlku za Gluma, který mě fakt dostal (milášek Steve Buscemi v glumí podobě - nekecám!). Skalní fandové na mě nejspíš vyhlásí to na "dž" za volbu slova, ale kam se vytratila ta "poetika" z knížky, co si pamatuju? Přitom Freemanovi Bilbo fakt sedne. Jenže jinak... z pár záběrů krajinek si zase nesednu já.

• 20.12.2012  22:45
    Ladíme! (2012)

Stáhněte si soundtrack a vyhněte se... no, prostě se vyhněte tomu filmu.

• 16.11.2012  23:09

Je to jako taková ta knížečka, kterou když listujete, tak máte pocit, že se v ní namalovaný pajdulák hýbe... U závěrečné "bitvy" pak listujete jen o něco rychleji. Teď ještě aby natočili ten film :-). Nečekala bych, že to někdy řeknu, ale z ústřední trojice bych tentokrát bobříka za hraní udělila Tayloru Lautnerovi. Kdo by to byl řekl, že? ;-) Už i na ty vlky se dalo koukat, na rozdíl od některých členů upírských klanů, ovšem i mezi takými se našly dva zajímavé kousky :-), přesto nejděsivější pro mě zůstavá to až stašidelně nelidské holografické mimino. A tak... konec dobrý - všechno dobré. Co jsme si, to jsme si, ne? První film mi do budoucna stačí, na PMS bych si schovala knížky a ty zbývající díly bych v klidu zařadila do "a už jsi někdy žehlil?" kategorie :-).

• 12.11.2012  01:30

Sranda končí přesně za 8 minut a 55 vteřin, pak se totiž na plátně objeví Adam Sandler... Pokud by ho vystříhali, tak by zbyl docela vtipný úvod, ledově chladný Vanilla Ice a Eva Amurri, která se po 30ti letech ve vězení změní v nádhernou Susan Sarandon, a to máme bratru za jednu hvězdu.

• 11.11.2012  22:53

Tak konečně se taky neohrožený hlavní hrdina poblil, když musel frajerovi sekat prsty. Ty ostatní členy gangu zabil nedopatřením (většinou kulkou doprostřed čela) a měl z toho pak obrovský výčitky. Ale tohle prostě chlap pro svou milovanou dělá... Anžto byl dotyčný hasič, tak ve velkém finále samozřejmě šlehaly plameny a výbuchů tam bylo jak ve vietnamským stánku před Silvestrem. Bruce Willis naštěstí nebyl nucen provádět žádné akční vylomeniny, ale zastával veskrze kancelářskou práci. Jak jenom bylo to slovo... Postradatelný?!

• 16.10.2012  22:41
    Looper (2012)

Dostatečně zajímavá a přehledná cestovačka časem. Ode mě velký mínus za ten "willisovský" face-lift Gordona-Levitta, rušilo to celý film a rozhodně to nebylo nutný. Ocenit si naopak zaslouží ten pětiletý prcek za famózní výkon.

• 13.10.2012  20:18

Tři hvězdy... a všechny v úctě ke Goslingovi za to, že dokáže zahrát muže, který touží po někom jako je Michelle Williams. End of story.

• 3.10.2012  20:33
    Divoši (2012)

Souhrnem: pár useknutých hlav s kapkou Del Tora v coolovém a sakra dlouhém videoklipu pro MTV. Osobně by mě víc zajímalo, jak by to ta slečna ukočírovala s pány "Making Love" a "F*ck Hard" do budoucna...

• 19.9.2012  11:21
    Fifty Shades of Blue (2012)

Další dílko ze stáje FUNNY OR DIE, ale v tomto případě je to 100% DIE. Trapnost, za kterou by někdo zasloužil spoutat a nařezat! Jediné co mohu pochválit, je odstín vybrané modři.