Mol

Mol

Pavel Spáčil

okres Olomouc
Takovej ten malej motýlek co ti sežere svetr!

19 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 8.8.2015
  Richard Boone
  (herec)

  Richard Allen Boone se narodil v L.A. v Kalifonii. Jeho matka se jmenovala Cecele Lillian. Jeho otec, Kirk Etna Boone, byl bohatým právníkem. Jeho dědeček a babička z matčiny strany byli ruští židovští přistěhovalci. Richard chodil na vysokou školu, byl boxerem, malířem a dokonce i pracovníkem na ropných polích, než narukoval… (více)

  • 26.12.2014
  Jukari Óšima
  (herečka)

  Tato japonská herečka co by teennager studovala judo, gymnastiku a karate goju ryu na vysoké úrovni. Óšima, tak byla jedna z mála akčních hereček, které byly zkutečnými mistry bojového umění. Strávila dokonce rok na škole, kterou vedl Sonny Chiba a pracovala i v japonské televizi. Tyto zkušenosti nakonec vedly k jejímu debutu… (více)

  • 25.10.2014
  Cynthia Khan
  (herečka)

  Její přání až vyroste bylo stát se tanečnicí, ovšem její zájem se změnil na herectví po tom, co jí to s tancem nevyšlo. Její taneční trénink však přišel vhod, když Dickson Poon hledal někoho nového za přesluhující Michelle Yeoh do série filmů In the Line of Duty. Do té doby měla Cynthia za sebou jen pár malých rolí doma na… (více)

  • 25.10.2014
  Ringo Yu
  (herec)

  Yu Rong Kwong se narodil v Pekingu 30. srpna 1958 v roce psa. Na Asiata je poměrně vysoký neboť měří 182 cm. Studoval na škole Peking Opera, tak jako před ním Jackie Chan, Sammo Hung, a Yuen Biao. Léta studia mu náramně pomohly v jeho bojových filmových rolích, kde se později setkával s hvězdami, jako byla Michelle Yeoh nebo… (více)

  • 25.10.2014
  Danny Lee
  (herec)

  Danny Lee Sau-Yin se narodil v roce 1952 v Šanghaji. Škola mu moc nešla a někdy do ní ani nepřišel, aby mohl pracovat a pomoci své rodině. Po střední škole se snažil dostat na policejní akademii, ale nemohl dodělat kurzy a tak se rozhodl pro kariéru v herectví. V roce 1970 vstoupil do školy herectví TVB a jeho první velká role… (více)

  • 18.10.2014
  Fui-On Shing
  (herec)

  Shing měl velice špatné dětství. Jeho rodiče byli katoličtí rolníci a měl jednu starší sestru a pět bratrů. Jídla bylo poskrovnu a v noci se se sourozenci bojovalo o deku. Shing ukončil školu ve 13 letech, protože si jí jeho rodiče nemohli dovolit platit. Jeho první práce byla v ateliérech Shaw Brothers. Začínal jako dělník,… (více)

  • 18.10.2014
  Samuel Hui
  (herec)

  Samuel Hui se narodil 6.9.1948 v čínském městě Kanton. Měl dva starší bratry Michaela narozeného 3.září 1942 a Rickyho narozeného 3.8.1946, který zemřel 8.11.2011. Samuel studoval psychologii na univerzitě v Hong Kongu. Byl jeden z mála herců, který měl takové vzdělání. Již na škole byl zpěvákem a s pár přáteli dali dohromady… (více)

  • 17.11.2013
  George Raft
  (herec)

  Narodil se 26. Září 1901 v Hell's Kitchen, NY, jako syn Conrada Ranfta, který byl syn německých imigrantů a matky Evy (Glocknerové), která byla německá imigrantka. Jeho rodiče se vzali 17. listopadu 1895. Jeho sestra Eva (říkalo se jí Katie) se narodila dříve a to 18. dubna 1896. George vyrůstá v těsném sousedství New Yorské… (více)

  • 17.11.2013
  Dan Duryea
  (herec)

  Daniel E. Duryea se narodil a vyrůstal ve White Plains, NY. Střední školu dokončil v roce 1924 a Univezitu v roce 1928. Začlenil se tak do ‚Sphinx Head Society ' což byli absolventi univerzity Cornell, kteří ji dostudovali s nejlepšími výsledky. Jeho rodiče neschvalovali jeho rozhodnutí stát se hercem a tak se Duryea stal… (více)

  • 13.10.2013
  Audie Murphy
  (herec)

  Audie Murphy se narodil v chudé texaské rodině pachtýřů. Od malička musel pomáhat na farmě lovit králíky, aby jeho rodina měla co jíst a od jak živa snil o armádě. V roce 1940 jeho otec odešel od rodiny a matka rok na to zemřela. Proto, když začala druhá světová válka snažil se zapsat jako dobrovolník. Bohužel ještě nedovršil… (více)