Sunshine (2007)

v čem se většina z Vás rejpe!? super film, atmosféra by se dala krájet.. jako bych tam byl s nima! bomba! bomba! bomba! doslova!

Pláž (2000)

naprostý souhlas s Malarkey!

Pan Včelka (2007)

zrovna tenhle animák si zaslouží lepší hodnocení, příjemná podívaná s rodinou.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015) odpad!

musel jsem na to vzít děti tady v USA a dokonce i oni rikali ze je to strasna picovina. Antonio Banderas ??? opravdu ten Antonio z nájemných vrahů, kde hrál se Stallonem ?? musí být hodně v prdeli, že vzal takovouhle sračku! umřu asi. Nebylo to ani vtipný, jediná vtipná postavička tam byla ta mala zelena obluda - fazole.. nebo brouk., ani envim co to bylo.. animaky mam rad, tohle byl ale dobrej přešap.

Spása (2014)

a to je jako vsechno ?? Nepochopil jsem, jak přišli na to, že všechny zabil on.. týpek si prijede do města na koni a hned si všichni šuškaj že to je vrah. Asi ho zachytila nějaká bezpečnostní kamera, která tam někde vysela na kaktusu nebo nevim. Všechno se to seběhlo hrozně rychle.. člověk ani nestačil najít sympatie k postavam.. tohle je pekny B(oring).

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

hunger games byly super kvůli honu, kde se vraždí banda dětí. Teď už je to jeden z dalších filmů, kde si nacistickej sefik podrobuje celou zemi. NUDA

Teorie všeho (2014)

ano, pěkně natočenej příbeh S. H., podkresleno dobrou hudbou. Zaslouženej oscar pro hlavního aktéra.

Zlo mezi námi (2003)

mě prostě filmy z prostředí internátních škol baví.. Miluju dead poets society a tohe taky.. ty dva filmy maji jadro spolecne, tady to ovsem bylo bez servitek a cilem bylo vyporadat se se zkurvenyma zmrdama spoluzakama, oproti rodicovi v DPS. severoevropska surovost opet boduje.

Výchozí bod (2014)

místo abych s napětím sledoval konec, zda holka matchne nebo ne, takjsem se klepal aby do pokoje nevrazilo komando a typka nezabaslo za pedofilii.. to mi nejak zkazilo celkovy dojem.. jinak to neni spatny film, je to zase z jineho soudku, coz vzdycky potesi :c)

Trainspotting (1996)

luxusní hudba to všechno pěkně doprovázela.. mazec