Smrt čmuchala (2014)

Renner mě zkrátka baví, hned po filmu TOWN jeho, podle mě, nejlepší film. Je to film, který vzhledem k tématu nebude 90 minut stříleček a honiček, jak předpokládal mistr Wacoslav1. Příběh vychází z faktů a jen se můžu divit tomu, jak někdo kdo má početnou rodinu může stát tváří v tvář takovému gigantu jako je CIA. Zkrátka Gary měl koule! Kdo očekává typickej americkej thriller se spoustou výbuchů, krve a šukacích scén, tak at na to ani nečumí. Tady v tom filmu se totiž snažila být zachycena realita.. uživatel wacoslav1 je presne ten divak, o kterem mluvim v komentu, malo krve, malo vybuchu a malo sukacich scen = nuda, že ? 90%

American Heist - Americká loupež (2014)

celkem dobrý obsazení, až na mistra přiškrcený koule AKONA. Kdyby tam nehrál Brody, jsem si na 100% jistej, že to bude propadák. Takhle je to jen menší zlo. V jednu chvíli jsem dokonce věřil, že se z toho vyklube, díky Brodymu, emocionální bomba. Kdepak, tenhle film stojí prostě za vyliž. S nikým se neztotožníte, nikomu nefandíte.. zkrátka je Vám tak nějak u prdele co se s kym stane. Dobrý je na tom akorát Adrien, který hraje na výbornou.

Malá smrt (2014)

tohle mě bavilo, někdo se možná i najde.. epická je scénka přes webku:D doporučuju, pohodová komedie.

Lost Highway (1997)

tak jsem se na to podíval po druhé a konečně můžu s jistotou hodntit. Po dvou shlédnutí jsem pochopil uplnou piču.. nicméně prostě mrda! Dick Lorant je debil

Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den (2014) odpad!

za prvé, začalo mě to srát od chvíle, co jsem zbystřil, že ten hlavní šulinek šišlá jak malá kunda! dále.. To bylo všechno tak trapně nepřirozený a předem očekávaný, že jsem byl nakonec uplně nasranej, že jsem to dokoukal do konce! jak tomuhle někdo může dát třeba 4* ???? to si ze mě děláte prdel! nevtipná absolutně americká sračka sraček.

Interstellar (2014)

ježiš... POMO, běž jim to do toho Hollywoodu ukázat! chci vidět pořádnou POMO jízdu!!! Kdo je zvědavej na nějakýho Nolana, že ? hnidopichu

Perníkový táta (2008) (seriál)

Je to par dni co jsem dokoukal poslední díl.. dlouho jsem přemýšlel, co sem napsat.. nejdřív se mi nechtělo nic, protože jsem byl celkem v prdeli jak to cely skončilo.. žádná tv show mě nesebrala tolik, jako tahle.. soucítil jsem se všema a uvědomil jsem si, jak peníze a moc dokážou člověka změnit, chtě nechtě.. hodnoty a priority se během celé show měnily.. a bylo neuveritelny to cely sledovat.. W.W.... budeš mi chybět 5*

Dívka (2012) (TV film)

Picovina...

Strážci Galaxie (2014)

Pribehove hrozná picovina.. Ale chvilema mi přišlo ze je to spis parodie :D tlemil jsem se jak idiot protože chvilema tam jsou super kecy .. Me to bavilo