Divočina (2014)

Ničim vyjímečný film. Kdyby se měl točit film o každém kurevníkovi, který šel zažehnat černý svědomí do přírody tak nekoukáme na nic jinýho. nuda 2*

Klub rváčů (1999)

I want u to hit me, as hard as you can! chrž!! Bravo, 5 hvězd. ps: Where is my mind

Fantastický pan Lišák (2009)

Já prostě Miluju Wesův styl! pokud milujete grandhotel budapest, tohle si taky zamilujete. jednoduchy pribeh, vtipny.. takovych filmu by mělo být víc.

Slova (2012)

Film, který si zaslouží rozhodně lepší hodnocení. Kladete si otázku, zda jste v životě dosáhli něčeho na co máte právo být hrdí ? a za jakou cenu jste toho dosáhli, pokud je odpověď ano. O tomhle film je, o hodnotách, vážení si toho co máme, protože čas je relativní pojem a nic netrvá věčně. Dobré herecké obsazení a styl vyprávění příběhů je parádní. Donutilo mě to zamyslet se sám nad sebou.. pěkný

Birdman (2014)

3x jsem koukal na začátek.. ale vypnul.. nějak mě to nelákalo. Jednoho dne jsm tomu ale dal šanci a naprosto mi to sedlo. Dobrý film. I Herci jsou jen lidi, dementi, kreténi a čubky.. co se děje v pozadí za divadelními prkny je zajímavý v tomhle filmu a Keaton to zahrál dobře. Ani mě nenasralo že to vyhrálo oscara. Takže tak.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

kdo neviděl neuvěří! 1000x lepší acta-X!! nekecam... záhady.. děj který nepochopíte. Nechápu, jak někdo mohl vymyslet seriál o tolika dílech aby vše do sebe zapadlo jako penis do vadžajny. bomba!

Californication (2007) (seriál)

Kdo by nechtěl žít jeho bohémský život !?

Dexter (2006) (seriál)

Nejlepší seriál, který jsem kdy sledoval! :-) Dexter si mě naprosto získal!

Tango a Cash (1989)

klasika, hlášky jedna báseň:D ten hajzl je můj! tak tenhle... je tvůj!

Oscar (1991)

MILUJU! hláška za hláškou.. mě to prostě baví.. nebrat to tak vážně! :-)