Video Game High School (2012) (seriál)

Ho hó! Freddie Wong vsadil na to co je mu nejmilejší a to jsou hry ... Devíti-dílná mini série si mě okamžitě získala a samozřejmě je pro mě velké plus že se v seriálu objevil i Zachary Levi a samotný Freddie. Doufám že nás překvapí druhou sérií

Chuck (2007) (seriál)

Znáte to ... Jednou si takhle opravujete nefunkční počítač a najednou se vám do mozku nahraje celá databáze CIA a vám nezbývá než zachraňovat svět ! Něco podobného je určitě snem každého, jak Chuck říká "nerda" a proto není divu že jsem se seriálu tak rychle chytil ... Ono taky proč ne, když je v něm spousta skvělého humoru, vtipných narážek na fantasy seriály a spoustu her. Samozřejmě i Chuck má své chyby a kolem 4-5 série se mi zdál seriál takový ... Nedomyšlený! A nakonec ten zpackaný konec. Opravdu mi vadí že to ukončili takhle ale co se dá dělat ... První 3 série stáli za to! :-)

Záskok (1994)

Film jsem viděl náhodou v TV. A jsem příjemně překvapen, je takový "zvláštní" a přesně tyhle filmy mám rád.

Černobílý svět (2011)

Rasismus je něco co tu bylo, ale zároveň je to něco co tu s námi pořád bude ... Tento snímek se mi velice líbil a výkony herců byly něco neuvěřitelného ... Toto téma je něco do čeho se dá zasadit hodně emocí a nejednou mi bylo těch lidí líto ! Na to jakým způsobem byl snímek natočen jsem ani nekoukal, protože to co se tam odehrávalo mi rvalo srdce a až do konce jsem doufal že to skončí dobře ... Konečně film který vystihuje jak to opravdu bylo a také to jaké předsudky skutečně měli američané v době rozkvetu Ameriky ... Právě tento film je dle mého spolu s Intouchables ten nejlepší z roku 2011 !!!

Sám v temnotě (2005) odpad!

Vůbec nechápu, jak to někdo mohl natočit, vždyť je to jen snůžka keců která nedává smysl ... Scény se úplně nesmyslně prolínají, herci umí hrát asi tak jako umí medvěd hrát šachy ... Nechápu jak se to někomu mohlo podařit natočit ... Jo aha Uwe Boll, už to chápu ... Tenhle režisér by zasloužil facku a zákaz natáčení, protože to co natáčí, to patří vážně na smetiště !!

Mapa mého světa (1999)

Film jsem viděl náhodou dneska v televizi. A celkem mě překvapil ... Sigourney zahrála svou roli opravdu dobře. Ale celý film mi připadal strašně předvídatelný ... A po celou dobu jsem doufal že se děj nějak zamotá nebo nastane nějaký větší zvrat ... Bohužel jsem se dočkal jen náznaků nějaké větší změny a tudíž jsem byl ke konci trochu zklamaný ... Děj měl ale nakročeno velmi dobře a jako celkový nápad a i konečně provedení se mi zdálo dost dobré ... I když ta Sigourney to opravdu v některých scénách zachraňuje .... Tak si to shrňme ... Příběh pojednává o matce dvou dětí která je obviněna ze znásilnění díťete a musí do vězení kde se snaží přežít než bude očištěna ... Kamera nebyla nějak extra a připadala mi celkem průměrná, hudba též, výkony herců byly ale opravdu dobré a Elliottovi se film celkem povedl.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Od dvojky jsem očekával velmi málo, už jen proto že se jedná o béčkový film .... Ale mě se překvapivě líbil. Michael Jai White je ostřílený bojovník a tak není divu že se spíš věnoval choreografii bojových scén než příběhu ... I tak je ale zápletka a celý scénář mnohem lepší než třeba u freerunnera a celkově jsem z toho byl takový rozpolcený ... No po ucelení myšlenek musím usoudit že film se mi opravdu líbil.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Sitcomy na způsob přátelé jsou většinou propadáky ale HIMYM vsadil na trochu pubertální vtípky a celý nápad oživil ... Ted, člověk co pořád čeká na tu pravou ... Lily a Masrhall kteří jsou takřka nerozlučnou dvojkou a konečně Barney A Robin kteří seriálu dodávají tu správnou šťávu ... Asi tak by se dali popsat hlavní postavy, které k sobě naprosto přesně ladí a jejich vtipy mě snad nikdy neomrzí ... Po prvních čtyřech sezónách jde kvalita seriálu o něco dolů ale i tak je to velmi velmi kvalitní sitcom !!!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Tolkienův svět je jeden z nejlépe zpracovaných fantasy které jsem kdy četl a bylo jen otázkou času kdy se ho chopí někdo od filmu ... To štěstí se naskytlo Peteru Jacksonovi a to co vytvořil je naprosto úžasné .... Všechno je tak neuvěřitelně dobře sladěné a emocemi se rozhodně nešetří ... Právě společenstvo zahájilo celé to šílenství kolem LOTRA !