První rytíř (1995)

Romantika z toho přímo stříká. Škoda jen, že se z Gerea snažili udělat romantického herce. Už se po celou svou kariéru z těchto rolí nedostal. Sean Connery je dobrý jako vždy. Jinak je to vcelku slušná podívaná na deštivé sobotní odpoledne...

Pretty Woman (1990)

Všeho se jednou přejí. A tenhle film je toho důkazem. Neustálé opakování tohoto snímku v televizi dělá svoje a já tenhle film už tolik nemusím. Jinak Julia je perfektní, sympatická a krásná. A Gere je taky fajn.

Šakal (1997)

Velmi zdařilý thriller s Brucem jako záporákem a výborným Gerem v hlavních rolích. Film si po celou dobu drží slušnou atmosféru, dokonce i přes svou poměrně dlouhou stopáž nenudí a dokáže pobavit.

Škola rocku (2003)

Tak tohle je vodvaz :) Takovýho učitele bych chtěl mít. Velmi se mi to líbilo, soundtrack je parádní. Jack Black dokazuje že je obstojným komikem, kterého filmy jsou jako na houpačce - jednou je dole a podruhé nahoře. Tentokrát je nahoře.

King Kong (2005)

No jak jsem to viděl poprvé tak se mi to líbilo na čtyři hvězdy, ale teď je to pro mě hrozná nuda. A po delším uvažování jsem usoudil, že je to tak na dvě hvězdy, i když je to, co se trikové stránky týče, perfektní. 50%

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Úchylárna se vším všudy. To je brutus jako blázen. Od doby kdy jsem poprvé shlédl tento film vyjídám meloun lžící :) Jackson je borec, takový ufouny bych chtěl potkat :)

Nevyhrožuj (1996)

Super parodie. Chápu, že někteří ji nemohou ani vystát. Já ji naopak můžu a spousty vtipů jsem pochopil. Asi nejlepší role bratrů Wayansových, hned po Scary movie.

Můj soused zabiják 2 (2004)

Bruce Willis opět s přehledem zvládá Jimmyho, až to dohání k smíchu. A Mathew Perry je pořád ten smolař, zbrklý a vtipný jako v prvním díle. Celé se to zdá jako dobrá komedie, ale jen do té doby než si uvědomíte, že už to tady jednou bylo a Soused 2 Vás nemůže ničím překvapit.

Můj soused zabiják (2000)

Mathew Perry a Bruce Willis jsou opravdu skvělí a to je asi tak jediný důvod proč měl tenhle film úspěch. Mathewa role zubaře Ozyho přímo překypuje Chandlerem z Přátel, na což se pěkně dívá a jeho kreace, spolu s Brucovým klidným, až flegmatickým přístupem dělají ze Souseda velice dobrou komedii.

Rukojmí (2005)

Velmi dobrý thriller s Brucem v hlavní roli. Tenhle film fakt můžu a Bruce i v 50. letech dokazuje, že je pořád cool a jeho filmy si drží slušnou úroveň kvality... což je třeba ocenit.