Riddick (2013)

Pokus o navrácení k temné a "gore" jedničce ne úplně vyšel. Jednička byla boží, Riddicka si nebylo možné neoblíbit, takový badass antihrdina se jen tak nevidí. Dvojka byl trošku megalomanský pokus s mnohonásobně vyšším rozpočtem, kde Riddick skákal z planety na planetu a rušil, co mu přišlo pod ruku. Ale neurazila, bavil jsem se dost. Ve třetím pokračování mi přišlo, že Riddick trochu změkl (sám to i na začátku říká) a to mě zklamalo. Prostřední stopáž znovu výborná, aneb elimace žoldáku po jednom, která je dohání k šílenství, nikdy neomrzí. Konec dobrej, až na poslední dvě minuty, které mě teda zabolely moc. To nebyl Riddick.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

"Your apple cider tastes like piss Larry" -Kevin "Thad" Castle. Dlouho jsem se u něčeho tak debilně nebavil, pro mě naprostá pecka.

96 hodin (2008)

"I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom, I can tell you I don't have money. But what I do have are a very particular set of skills; skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you let my daughter go now, that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don't, I will look for you, I will find you, and I will kill you." "Good luck."

Let’s Dance: Revolution (2012)

Ale jo, příběh sice jak 1000x přes kopírák, ale tanečně dobrý a dalo se to koukat.

Go On (2012) (seriál)

Chandler :) Prostě kdo má rád Matta pro jeho nejslavnější roli, tak se mu bude líbit i v tomhle seriálu.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Člověk si na ně musí zvyknout, dát pár prvních dílů a pak si uvědomí, že ho to hrozně baví a je z něj zavislák :) Ano, můj přiběh v jedné větě :) Cool, cool, cool, cool.

Dr. House (2004) (seriál)

Everybody lies Thank you Hugh, David and Katie :)