Okresní přebor (2010) (seriál)

No toto.. Kdyby mi někdo před dvěma měsíci řekl, že budu každý týden čekat na náš seriál a ještě o fotbale, tak bych se mu vysmál. Parádní práce s herci!

Pan Nikdo (2009)

Jedno velké CO KDYBY natočené tak neuvěřitelně lehce a zajímavě. 8/10

Ochránce (2005)

Škoda, že nemá Diesel zajímavější nabídky a musí brát role v takových filmech. Ale kdo si také v jednom takovém filmu nezahraje, že.. Naštěstí tohle nebylo úplně na omdlení u televize.. 3/10

Neřízená střela (2010)

Britské komedie mám rád, Billa ještě raději:) Směsice dobrých nápadů, trochu černějšího humoru, uječené Emily a Rona Weaslyho, který se doufám uchytí ve filmové produkci na delší dobu a ne jen do doby, až opadne šílenství okolo Potterovek.. Talentu má až až. Martin Freeman tam byl příliš málo, aby vynikl jako záporák a tak konec působí celkem uspěchaně. 7/10

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Úplně jiné, než jsem čekal a takto vysoce hodnotím hlavně za každý druhý záběr, protože se jednalo o opravdu svěží filmařské nápady, které mě chtě nechtě musely bavit. Nespočet herních a i filmových narážek a dobré VEDLEJŠÍ postavy dokáží udržet pozornost po celou stopáž. Cera je opět jen Cera a už mě moc nebaví na toho kluka koukat, jak je úplně mimo a poslouchat jeho roztřesený hlásek. Naopak Culkin a většina Ex prostě parádních, stejně jako přítelkyně.. No vlastně kdokoliv jiný.. Příběh je pěknou parafrází na vyrovnávání se s ex své přítelkyně v normálním životě, ale tentokrát v hlavě pařícího geeka, ale závěrečný souboj byl už celkem natahovaný .. Jenže v důsledku film absolutně vyšumí.. 6,5/10 (Konečně Cera hraje tak starou postavu, jak doopravdy starý je :D)

Vládci kouzel (1995) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale na tomhle seriálu jsem tehdá nehorázně ujížděl:) A kdo má stejné vzpomínky jako já, nesnažte se to shánět znovu.. Už se to nedá:)

Poslední vládce větru (2010)

Strašná škoda... Vizuálně opravdu zajímavý film, ale všechno okolo je nesmysl a skoro vás to bude každou chvíli urážet. Kdyby napsal scénář někdo živější a vynalézavější, byl by to parádní film, takhle mě bavilo jen pozorovat scény soubojů a s různými elementy. Ještě hudba je poměrně dost dobrá. Škoda, dal bych si ten film znovu a od jiného tvůrce:( 3/10 Sledovat pád mého kdysi velice oblíbeného tvůrce je ještě bolestnější, než tento film... Mám pocit, že asi dotočil...

Muži v černém (1997)

Parádní, dodnes nezapomenu, jak jsem na to jako malý vytáhl babičku a dědu do Blaníku:D No moc nadšení nebyli, ale já stoprocentně:)

Místo v životě (2006) (seriál)

Pane Chlumský, Greengrass z vás nikdy nebude, vykašlete se na toho epileptického kameramana. Ano je to dnes moderní, ale tady je vidět, že to neumíte. Příběhově je to čístá degradace původního seriálu ČT.

Místo nahoře (2004) (seriál)

Další z těch dobrých českých seriálů. Škoda, že ho Nova dále použila pro své "modernější" pokračování..