Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Film plný krásných a hlubokých myšlenek,neuvěřitelných pádu a honiček. Přijde mi to opravdu vše skvěle provedené,Samozřejmě bylo tam dost opravdu zbytečných scén.Za nejvěší hloupost pokládám rvačku skalních obrů. Další věc na fil Hobit budu shlížet teprve jako celek. Takže zatím plné hodnocení a možná změním názor po dalších dílech.

Znásilnění: Utrpení žen v Kongu (2007)

Ohovnost ve vysokém měřítku.OSN v tomto filmu je k HOVNU taky ve vysokém měřítku téměř jako většině případu kde se octne.OSN je tak dobrá jen k řešení lokálních problému. Problém je,že se o tomto nemluví. Nediskutuje se o řešení.V Kongu je mnoho problému,které se musejí vyřešit,ale jelikož za tyto problémy,nebudou finanční odměny,řešení je v nedohlednu.Prostě a jednoduše.Toto není můj problém.Dokument je skvělý,a přece si myslím,že skutečnost je ještě mnohem horší.Častečným řešením,který by aspoň na chvíli uklidnil situaci,by byl ten,že za znásilnění by se pachatelům odstraňovali useknutím PENISY.A byl by to zákon.Řešení to není moc humanistické,ale drastická optření jsou v tomto případě nutná.

WikiLeaks: Válka, lži a video (2011)

Určitě to má ten pán Assange těžké.V hlavě se vám objeví takový zmatek,jaký jste dosud neměli.Rozhodně je to zajimavé a moc panu Assangovi fandím.Jsem zvědavý jak dlouho se udrží naživu.Buď se stane zkorumpovaným nebo jej zabijí to je jasné,otázka je kdy a jak.Celý dokument je určitým způsobem manipulující,ale jakým způsobem.Protože možná toto je ten správný způsob jak otevírat lidem oči.V mém připadě se jen prohloubila nedůvěra k vládnoucím lidem.

Válečný kůň (2011)

No není to špatné,jenže je to takové o ničem.Některé scénky jsou fajn,hlavně ty s koněm.Ale opravdu je to takové bez života.Mnoho scén je uplně zbytečných a jaksi bez ladu a skladu.

Zapomenuté místo (2003)

Pohoda, nenucená sranda,tento film se nikam nežene. Budete překvapeni.Určitě shlédněte,velice přijemná zábava.

Hitler a holocaust (2000) (seriál)

Toto je dokument,který by měli povinně vysílat na v hodinách dějepisu na základních školách.Proč? Je třeba si opakovat to,čeho jsou lidé schopní,aby mladí pochopilI, že to právě člověk vytváří zlo .

Marley (2012)

No žádná sláva to není,čekal jsem více.Nebylo to vůbec svěží. Opravdu mohlo to být poutavější. Ale fotky toho frajera jsou v celém dokumentu úžasné.Po shlédnutí, mu ten neuvěřitelně pohodovej výraz tváře možná i budete závidět.

Cirkus (1928)

Chaplinuv film plný legrace,u scén se musíte bavit. Chaplin na laně s opicí,tak jako u této scény jsem se opravdu snad ještě nikdy u filmu nezasmál.To prostě nemá žádnou chybu.Vždyť ten film je naprosto geniální.

Kid (1921)

Mé působení na ČSFD budu rozdělovat ode dneška před Chaplinem a po Chaplinovi. Toto je první film s Chaplinem který jsem měl tu čest shlédnout. A musím přiznat,že mě to nepředstavitelně zasáhlo,nadchlo a překvapilo.Nikdo mi přímo neřekl,jak je to úžasné a nějak jsem se k tomu po několika letech docmrndal a hle - objevil se zázrak, KID se jmenuje.Je to kouzlo,kdyz někdo dokáže ve filmu vyjádřit takovou krásu beze slov.

Světla velkoměsta (1931)

Jen kvůli nádhernému konci dávam plné hodnocení. Opravdová krása.Tento snímek není ftipný tak jako např Circus,ale přece má něco do sebe.