Norimberk (2000) (TV film)

Kristepane, kohopak napadlo natočit s Alecem Baldwinem takovýto Norimberský proces, dlouhou převelice dlouhou dobu jsem se na tento film těšil, že uvidím něco mimořádného, zajimavého a překvapujícího, se strhujícím scénařem. Ale zase hovno. Připadá mi, tže kdyby toto někdo pojmenoval za film, tak by se mu mělo něco otřískat o hlavu, je to pouze odstín toho co by to mohlo být. Proces ??? Spíš krátky záznam, ždímající váš čas lidi.

Star Trek (2009)

No dlouho mne to moc nelákalo ale objevila se díra v tom na co koukat a celkem jsem to i přežil. Trošku to mělo nádech Hvězdné pěchoty ale do té to mělo samozřejmě daleko. Nicméně si myslím že tento fil je ztráta peněz a nevyužitého potenciálu.

Finanční krize (2010)

Tak mě napadlo, že i Danyho Parťáci by se cítili po shlédnutí tohoto snímku dost uboze. Opravdová mafie, která už ví jak v tom beztrestně chodit. Jen nechápu, co tím tento dokument chtěl říci a hlavně na jakou skupinou lidí se s tímto snímkem obrátit.

Ashes and Snow (2005)

Božská krása, úžasný nápad. A plovoucí myšlenky na hladinách jemných pocitů.Nestačí si tu nádheru pustit jednou či dvakrát. Koukat po celý život stále budu obdivovat harmonií a klid tepající z těchto 63 min. Vyžaduje to ohromné soustředění, jenže pak odměnou je krásný pocit, který při sledování filmů nastane jen párkrát za život.

Fighter (2010)

Christian Bale je boží. Zase tahne ten film jenom on. Šílený herec, jak se jen na ty svoje pošahaný role připravuje. A skvěla pošahaná rodina, s vypočitavou matičkou a spoustama debilních sestřiček. Nelíbil se mi příběh, děj - no nuda. Nelíbil se mi Mark Wahlberg. Nelíbilo se mi na tom filmu fakt skoro nic a byla to děsná ztráta času. Film o boxerovi který je lepší než tento, je skoro každej a každý kdo se na to koukne mi dá asi za pravdu.

Fan chan (2003)

Ano bylo to kouzelně jednoduše vyjadřené přátelství. Nic víc, nic míň. Čekal jsem trošku zamotanější příběh, ale v pohodě. Věřím, že mnoha lidem bude připomínat tento příběh aspoň částečně jejich vlastní a tak trošku se s tím v určitých částech filmu s hrdiny ztotožní. Jo líbí.

Občanský průkaz (2010)

Opakováním toho samého stále dookola nikdo nevymyslí nic nového, ale přece jen jednou se na to pěkně koukat na to dá.

Sám ve stěně (2009)

Totálně neuvěřitelné, opravdový samuraj, hledíci tváří v tvář smrti, hledájící svou vlastní cestu skrze obrovské výzvy. Člověk, o kterém mohu říci to, že asi ví co chce a jde si za tím s klidem a v dnešní době pozoruhodnou jistotou. A nepokrytě mu samozžejmě musím závidět, určitě jako mnoho z vás co to viděli.

Před soumrakem (2004)

Obstojné pokračování jedničky, sice o dva kroky pokulháva krokem vzad. Jednička byla totální úlet. Toto se ale jenom tak nějak nesmyslně vleklo na předpokladu, že se to musí aspoň nějak rozumně zahrát aby se neřeklo. Což čekal jsem a nedočkal jsem se. Stáva se. Jedničce to ale nesahá ani po paty.

Rychle a zběsile 5 (2011)

No Rychle a Zběsile 5, totální ohrávanka. Když už nic tak se obléklo do stylu Dannyho Parťáku, Proti Vin Dieselovi konečně aspoň postavili pořádného soupeře, a to mělo být jako všechno??? Dle ohlasu diváku jsem čekal konečně něco novýho. Zajimavý nápad, originální myšlenku nebo něco podobného. Ne, nasrali tam prostě jedno klišé za druhým, málem se to tam ani nevecpalo, s tolika trapnýma dialogama, že jsem se z toho málem pozvracel. Lidi tak to byla pakárna.