Psí poslání (2017)

To je přesně ten příběh, ke kterému si jde člověk odpočinout, odrelaxovat se. Opravdu mě to uvolnilo, jak hodně dobrá masáž. Příběh psa se mi líbil, i když naivita nebrala konce a konec filmu jsem předvídal už někde na začátku filmu, ale prostě mi to nevadilo, bavil jsem se.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Je to ohromná nostalgická paráda 80 let a vůbec to neomrzí. Bavily mě ty efekty, záběr na rozlité mléko. Chodící kosmonauty v domě. Hudba, která je u Johnyho Williamse tak ohromná, že mi nezbývá než si říct, že na tento film se podívám kdykoliv znovu.

Naprostí cizinci (2016)

Krásná typická Italská večeře se vším všudy co k tomu patří. Myslím,že v Itálii jsou takové večeře běžným standardem. Bavil jsem se, občas jsem se v rychlých dialozích ztrácel, ale jakmile začali hrát hru, už jsem ani nemrkl.

Insomnie (2002)

Jedinečná detektivní atmosféra v podání dvou hereckých celebrit nemohla být nic jiného než úžasná podívaná. Skvělé. Scénka, kdy se Al Pacino topilo pod kládami dřev byla jedna z nejlepších co jsem kdy viděl.

Přednosta (2003)

Upřimný film, myšlenka filmu, která si na nic nehraje je v tomto zpracování dokonalá. Odpočinkový film, balzám na duši i mysl. Herec lilipután je v tomto filmu hodně příjemný. Přemýšlel jsem jak moc tu roli hrál, nebo prostě byl a je takový pořád?

La La Land (2016)

Ach ten konec :) Pro ten konec jsem se narodil. Cítil jsem jak je život krásný při sledování tohoto filmu. Neutáhl jsem to a slzné kanálky vypustili svou přehradu. Obsazení hlavní dvojice se mi líbilo. Na film jsem chtěl jít již od premiéry. Strašně jsem se na to těšil. Odkládal jsem to a odkládal. Pak jsem na internetu našel soundtrack a poslouchal jsem alespoň ten. Aniž by jsem viděl film tak jsem se do něj zamiloval, ještě dříve než jsem jej viděl. No co jsem nečekal, že film ještě daleko předčí moje očekávání. Bylo to nádherné. Seděl jsem v kině jako jediný sám, každý byl tov páru. A byl jsem rád, protože jsem se soustředil a ponořil do filmu, který ve mě krásně rezonoval. Prostě jsem si to užíval a cítil jsem se dobitý tou skvělou jazzovou pozitivní energii.

El Dorado (1966)

Co se o tom dá říci, než, že je to jistota, která nezklame. Jednoduchý příběh, jehož sílou je kvalita réžie a skvělé charaktery všech hlavních představitelů. Western na diváka působi klidně, uvolněně, lehce.

Harold a Maude (1971)

Ten film je pořádně ale pořádně ujetej :) I na mě.

Zpívání v dešti (1952)

Tak toto předčilo mé očekávání a i kvůli tomuto filmu jsem se přihlásil do stepu. Všechny scény jsou nezapomenutelné. Na tento film se prostě musím podívat znovu.

Příchozí (2016)

Prostá nádhera beze slov o slovech :)