38 (2014)

Slzka ukápla.Úsměv po zbytek večera zůstane.Bojovník,srdcař,člověk co uměl vyhrávat tím,že neuměl prohrávat :)

Cesta (2009)

Shlédnuto dnes v 1:00 ráno. Skvělý čas pro skvělý film. Něco tak depresivního se nevidí. Scéna,kde oba dva hrdinové vejdou do sklepa domu v němž se nacházejí zubožené živé lidské trosky určené pro jídlo,jejich zděšení, mé zděšení-následná chuť na zvracení.

Philadelphia (1993)

Námět na mne moc nezpůsobil, herecké výkony jsou každopádně skvělé.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013) odpad!

Jsem bohatý, vyhazuji peníze za nic:-) Tak jsem se stal svědkem zneuctění odkazu pana Tolkiena, i toto je život.

Anděl Páně (2005)

Možná vám i u toho ukápne slzička stejně jako mě.Bylo to pěkné,Trojan je milý trouba.

Dáždnik svätého Petra (1958)

Krásný filmový zážitek starého tipu filmu do kterého se moc nepouštím a jehož hlubiny jsem zatím moc ještě nezkoumal. Pěkné, a určitě to je předkrm k další nějaké podobné ukázce.A Verunka je překrásná.

Rivalové (2013)

Viděl v kině,rozhodnutí na film jít naprosto spontánní,zážitek o to více parádní. Kvalita,mistrovsky provedená řemeslná práce.Výběr hlavní dvojice -top ze všech možností.Nemohlo to být lepší.

Strýček Jack (2010)

Co může být lepšího než tato úchvatná akční jízda,ktero ukončí záchrana malé holčičky na telefonu ? Nic

Rocky IV (1985)

Rocky IV je přímočarý,jednoduchý,motivující a hudebně skvělé podaný,čímž se stal legendou a nejpřitažlivějším dílem celé serie.

Rocky III (1982)

Na tomto Rockym je zvlášť dobré to,že trojka dala směr skvělé čtverce. A spojení rivalu v přátelství je nádherné. A jak Rocky se naučí boxovat jako Apollo,to je nezapomenutelné.A ten Clubber to je opravdu strašidelná opice.Myslím že i Drago by si s ním docela lámal hlavu :)