Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Jen si to neustale poustet stale dookola. Moudra slova tak krasne provazana s lehkym ironockym humorem me uplne nadchla.

Temný rytíř povstal (2012)

Hrůza a děs nic jiného se na tento film nehodí.Smutné pokračování aneb jak to Temný rytíř totálně posral. Je to taková sračka,že jsem už velmi dlouhou dobu nic tak zasviněného od sraček neviděl.Tak to mě poser,ale s tímto filmem si to u mě posrali uplně všichni.Hlavně Christian Bale,copak se zbláznil???Jak mohl na ten scénař kývnout,vždyť je to solidní herec. A Nolan byl jako bůh,měl jsem pocit,že opravdu dělá svou práci pro diváky a zklamal.Bože co se to děje,všichni jdou do sraček.Tvůrči lenost,klidně si mohli s Batmanem počkat,ale místo toho aby dívákovi předložili luxusní filmový nářez. Dostali uplnou sračku. A jak vidím,tak většina je spokojena,a to je smutné.

Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

Senzace, reálný pohled na to, že systém je zkorumpovaný ještě více než v jedničce. Jednoduše celý systém je prolezlý chamtivosti a lakotou až do morku kosti. Není zde místo pro moc dobrých skutků, protože i ty mohou přece sloužit vyšším zkorumpovaným zájmum. To je ono.

Elitní jednotka (2007)

Když jsem se mladšího bratra s kterým jsem na to koukal zeptal, jestli si myslí, že tam v tom Riu to tak opravdu je ? Odpověděl mi, že ano, a je přesvědčený o tom, že ve skutečnosti je to ještě horší, protože toto je pouze film, Smutně jsem si pomyslel, že má asi pravdu.

Nedotknutelní (2011)

Nevypadá ten na tom vozíku jako Dustin Hoffman??? To je pecka, ten film má něco do sebe. Jak by jsem to napsal? Je to úplně obyčejný film, jenže vlastně je pro mě úplně zcela výjímečný. Omar Sy je velmi přirozený a působil na mě neuvěřitelně svěže. Opravdu skvělá pozitivní věc, nejenom tím, že jde o velmi vážné téma, po kterém si občas vážíme sami sebe,ale i tím krásným nasazením herecké dvojky. Jsem zcela přesvědčený, že shlédnutí tohoto filmu nikoho nezamrzí.

Hledám Amy (1997)

Beru si to dost osobně. Jsem dá se říci dlouhodobě a dokonce dvojnásobně v podobný situaci jako Ben. Ale film na téma sbalit lesbu ??? Takhle určitě ne, ani s hlediska kluka, ani s hlediska holky. Ale jinak pěkný zoufalý pokus natočit film na zajímavé téma. Jinak možná to chtělo přidat více šťávy a citu a mělo by to o něco větší šmrnc.

Pařba v Bangkoku (2011)

Nejlepší na tom jsou ty fotky na konci, opravdu nemají chybu ;)

Melodie mého srdce (2007)

Kouzelná pohádka u ktreré si asi každý ke konci trošku pobrečí. Osobně nevidím nic špatného, že je ten film totálně naivní, ale je také totálně krásný, s chytlavou hudbou a skvělým Freddie Highmore, bez kterého by se to ani snad neobešlo. Skvělé, na zpříjemnění sobotního odpoledne,přesně to co jsem potřeboval. Totiž uvolnit se

Lidice (2011) odpad!

Ubohá komerční fraška. Co to jako mělo být ??? No u takového námětu jsem čekal příběh jako víno. Skvěle vypracovaný scénař, pěkně děsivý děj a strhující herecké výkony, které by vedly k tomu, že by jsem byl schopen aspoň u tak vážného tématu uronit blbou jednu slzu, což jsem očekával. Jenže jsem se málem unudil a téměř u toho usnul. Bandě tupcu kteří udělali Lidicím další černou tečku navíc by jsem nejradši propleskal zleva i zprava a nakopal jim pěkně do zadnic.

Mikulášovy patálie (2009)

Proč to má tak vysoké hodnocení, prosím vysvětlete mi to. Je to vůbec komedie ??? Připadám si jako pitomec. Chtěl jsem se pěkně od srdce zasmát jako píše v komentu Colorado a místo toho jsem se jen pěkně od srdce nudil.