Krvavá neděle (2002)

Velmi smutný, často se opakující příběh. Z historie se můžeme poučit. Častěji než dav uspěje jedinec.

Předčítač (2008)

Co je nejkrásnější na tom ? Celý život obětoval Jí, praktický jí zůstal věrný. Soudní proces je pro mne ukázka nedůsledné, ploché a nepružné spravedlnosti. Ve filmu chyběly zfilmované vzpomínky z Osvětimy,které by objasnily motivy a pohnutky Hany Schimtzové. Film mi ukázal neuvěřitelnou tvář života, její hořkost. Pouze ze začátku je film sladký a něžný a romantický. Poté film přetéka do smutných končin. Každopádně Krásá.

Volný pád (1993)

Dobrý film, chlapům by jsem jej rozhodně doporučil. Velmi násilný, veskrz negativní film s velmi nejasným poselstvím. Vadí mi když hlavní postava filmu je záporná, je to poté velmi náročné sledovat, a proto dávám 3.

Kód Enigmy (2014)

Raději rozluštit kod smyslu lidského života. Tento snímek nedoporučím a brzo mi vypadne z paměti. Chyběla hlavní linie filmu.

42 (2013)

Velmi často vidím skvělé téma nudně zpracované. Proč,proč,proč ??? Jen ztráta času. Přemotivované dialogy ztrácejí svůj smysl. Prostota,skromnost, opravdovost zde chybí, bohužel. Je snad plochý černobílý patos modou dnešní doby. Slabší průměr.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Vidět film bez děje,bez postav,vlastně i bez myšlenky je celkem běžné.Ale vidět tyto nedostatky fantastický zpracované,to je velmi neobvyklé.Tom Hardy šílený max ??? Proč ??? Vždyť z něj vyzařoval klid a sebejistota.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Malá ukázka dějin, o kterých víme málo,nebo raději nechceme vědět nic. Skrz film nepochopitelné se naučíme chápat a pochopitelnému se začneme divit. Mučení jako znak středověku je rovněž jejím symbolem. Moc v nesprávných rukou, dává lidem do rukou jediný nástroj,kterým dokáži vládnout.

Requiem za sen (2000)

Deprese,silný vzrušující zážitek,neuvěřitelné. Snímek tak silný,že váhám jestli se na to podívat znovu,nebo se na to už nepodívat vůbec a raději nikdy. Je toto možné,žije tak někdo..?Ano vidím to každý den, kolem sebe,všude kolem nás. Hudba půl filmu.

Světáci (1969)

Kam se tento film hrabe na Salvatora Daliho :) Příjemné překvapení k pátečnímu unavenému večírku. Mile člověka snímek pobaví,hezky se u něj pousměje.

Casino (1995)

Vidím Roberta De Nira a vidím život. Casino na mne velmi pozitivně zapůsobilo. Stejně jako poušť kolem Las Vegas :) Viděl jsem film s dabingem,takže doporučuji podívat se raději bez.