Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Will to je prostě drškař, toho můžete dát do jakéhokoliv žánru jen né do hororu. Jsem si jistý, že Will ani tuto roli moc nemusel hrát. Z mého neprofesionálního pohledu se mě zdálo, jakoby mu tato role byla šitá na míru. A Eva Mendéz? Bože chraň mě, vždy se málem proměním v Utržený ze řetězu. Je prostě úžasná.

Na Hromnice o den více (1993)

Vzpomínám si na ten moment, kdy jsem shlédl toto velkoromantiké dílko poprvý a řekl jsem si, že by to mohlo opravdu potkat i mě, protože tenkrát jsem to tak trošku potřeboval. Bill Murray, je skvělý. Jeho ironický výraz je nenapodobitelný a jen tak se mi zdá, že právě kvůli tomu by se zde nehodil nikdo jiný. Čest a sláva hromnicím.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Romantický film podaný tímto způsobem mě moc potěšil. Způsob komunikace obou hlavních postav je neuvěřitelně pěkně praštěný a co dodat, asi jsem se v průběhu filmu zamiloval do Ji-hyeon Jeon. A kdo by ne, opilá holka co mláti svého kamaráda hlava nehlava to je síla a nakonec se do něj zamiluje, ach ta krása. Pěkné scény mě v průběhu dost pobavili- scéna v metru, kdy hrajou hru krok přes čáru, a výročí 100 dnů bylo opravdu krásné. Myslím si, že Jížní Korea je v tomto období velmoc na točení romantických filmů a člověk co jich už pár viděl, se mnou určitě souhlasí.

Kick-Ass (2010)

Bez logiky, mírně trapné pro uchyláky, svědectví naprosté blbosti a ztráty času.

Poslední skotský král (2006)

Skvělé, opravdu, skvělé tempo a charisma Jamese McAvoye vás nepustí nikam jinam, něž na záchod. Neuvěřitelné co se na této planetě za zrůdy vyskytují. A toto skvělé natočené drama jen vámi naprosto otřese.

Mistrův syn (1978)

No Jackie Chan za mlada byl celkem dost vymakanej tipek. Ne ftipný to nebylo ale vcelku zábavný ano. Bojové scénky nebyli zrovna fantastické, ale zajimavé a koukatelné byli dost. A ostatně techniku opilých bohů, tak tu by se chtěl naučit snad každý.

Ip Man 2 (2010)

Nejsou žádné odlišné rasy, jenom země plné lidí, které Chuck Norris zbil do různých odstínů černé, modré a žluté. A myslím, že za nějaký čas se toto bude tvrdit i o Jip Manovi :)

Dannyho parťáci (2001)

Užasná parta lidí, která nenechá nikoho v klidu. Herecka sestava - all stars :)

Hooligans (2005)

Do tohoto poctiskvělého filmu vás vtáhne především atmosféra. Film má vlastní inteligenci a ta vás pomalu dostáva a každý divák se do této blažené bezmocnosti v průběhu filmu krásně zapléta. Velice krásné.

Agent bez minulosti (2002)

Bourne znamená pro každého diváka těžce poctivou filmovou práci. A s jistou dávkou jistoty musím přiznat. Je to zážitek. Nic víc, nic míň.