Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

No celkem dobré na jedno pokoukaní. Fajn, ale nic víc, a to jsem od toho čekal opravdu mnoho vzhledem k umístění v top 200.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Skvělé!!! Toto je dílo, které jasně ukazuje sílu nenásilného přesvědčování. Co zmůže jeden proti všem ??? Všechno !!!

Volání o pomoc (2007)

To bylo tak pěkné a Adam Sandler je v dramatech snad ještě lepší než v komediích. Je to všecko o pomoci v nouzi a neutuchajícím přátelství a to se mě moc zamlouvá.

Bio Ráj (1988)

Opravdu jeden z nejdojemnějších filmů jaké jsem kdy viděl. Příběh který vas zavede do Sicilské vesnice, ve které budete objevovat historii místního kina, a jeho dvou provozovatelů ale hlavně nahlednete do jejich vřelého a silného přátelství.

Cesta vzhůru (2000) (seriál)

Opravdu, suprový seriál. Pro mě osobně jeden z nejlepších. Horizont je nádherné místo vzbuzující opravdový pocit bezpečí a naděje. Příběhy jsou krásné a poučné a Joe Lando hraje vyxchovatele vždy plného pochopení a úcty k ostatním.

V jako Vendeta (2005)

Neobvyklý akční hrdina ve skvělém snímku s ideologickým dějem. Nevadí, taky pobaví. Natalie Portman, vskutku úžasná.

Hanebný pancharti (2009)

Skvělý, sice někdy trošku náročný na diváka. Film má svůj vlastní charakter. Nečekejte nic než vlastní Tarantinovou fantazii. Po dlouhé době se mi splnil sen. A konečně někdo ve filmu zabil Hitlera. Dějiny nedějiny, tak se mi to líbí.

Holky fotbal nehrajou (2007)

Takto. Holky fotbal s chlapama nehrají. Nuda, naivní holčička se naučí během dvou měsícu hrát fotbal pod vedením svého tatínka. Finalé, dá vitězný goool samozřejně, hrdinka je jasná. Film je mírně trapný, ale dá se to přežít.

Bláznovo zlato (2008)

Říkam ANO, příjemné, koukatelné. Sahara na moři dalo by se říci. Uvodní scéna s potopenou lodi hned na začátku opravdu pobaví.

Vše, co Lola chce (2007)

Moc hezká Lola, pěkný tanečky, celý film bylo na co koukat. Pěkný příjemný film na odpolední kouknutí.