Robin Hood (2010)

Zátím takto, první hodina skvělá, herci byli skvělé obsazení, kromě krále Johna ten mi nesedl po chuti. Jsem moc zvědav na pokračování, budu věřit, že návazovaní bude souměrné s prvním dílém a překoná tento začátek legendy.

Esmeralda (1997) (seriál)

Náhodou co vím tak mě to celkem bavilo když sem tehdy na to koukal. A neverim celkovému hodnocení, proto dám pět. Když sakra na tzo koukali díl po dílu uplně všichni.

Legenda o "1900" (1998)

1900 Je pomaloučku se rozvíjející film nadáného pianisty, který celý život žije na lodi na které trávi všechen svůj čas. Pluje po moři tam a zpátky a náležitě obahacuje svým talentem pasažéry. Krásná hudba mě dojala, a konec filmu mě sice překvapil ale nevadil mi, jen jsem celou dobu přece čekal, že vyjde ven.

Francouzský polibek (1995)

Meg Ryan, pokud byla obsazováná do romantické komedie, tak většinou se nedá čekat nic jiného než tutovka, a Francouzský polibek to potvrzuje.

Mizerové (1995)

Mizerové jsou pro mě dvojkou, která mě dokáže opravdu velice pobavit. Bay dal do Mizerů hodně pohodové čaro, takže mohu se na to koukat stále dookola. Spičkový je herecký výkon Martina Lawrence, který je fajně střeléný, a myslím, že to nikomu vadit nebude.

Mizerové II (2003)

Nebudu srovnávat jedničku s dvojkou, obě mají svoje kouzlo. Přijemná zábava, nadupané akce, skvěly Will Smith s Martinem Lawrencem mě v této kombinaci uchvátí snad vždy a proto dávám pět.

Červi (1976)

Musím dát pět, protože se mi zdá že to má celkově celkem málo, je to dost velká zábava. Vždy jsme na to koukali jako malí a strašně jsme se báli. Takže hodnocení sedí z mého pohledu malého šestiletého diváka.

Havana blues (2005)

Takové pohodovky zbožňuji ze všeho nejvíce, při tomto jsem s nima zazpíval i když to muselo znít jako skřípaní vychrchlaného řetězu. Opravdu se mi to moc líbilo a hudba nebyla vůbec zlá :D

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Tak muj Seagal zase na scéně. Nico je moje srdcovka ze Seagalových filmů, ale toto je je nechutně sprostý nářez ještě starého dobrého Lamače kostí.

Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991)

Já to beru a změna Van Dama za Koudaka mi taky docela přišla na chuť. Proč ne, je to přece bečko.