Gran Torino (2008)

Takže asi tak, neviděl jsem žádný western s Clintem Eastwoodem, kterými je hlavně proslaven, ale jestli jsou takhle nadupany jako je toto.Pak jsem opravdu docela zvědavý jak byl asi Clint za mlada. No kdo nevidí uvidí a potom se posere.

Forrest Gump (1994)

Jmenuji se Forest Gump a říkají mi Forest Gump. Co mám jako napsat, asi nic pravděpodobně. Ostatně nebudu vypadat hloupě, když toto komentovat ani nebudu :)

Mary a Max (2009)

Kdopak by tomu věřil. Dva smutní lidé ve velmi prostém vyprávění, kde vytvoří opravdu elegantní příběh. Jen mi tam něco chybělo.

Yes Man (2008)

Yesssssssssssss, je to bomba.

Pokojný bojovník (2006)

Jo paráááááda, konečně nějaká pecka o tom jak si může člověk sám pomoct.

Tuxedo (2002)

Pěkně trapný námět !!!!! Ale se skvělým Jackie Chanem, který drži film pořád nad vodou

Next (2007)

Nevím proč tak slabé hodnocení, bylo to velice zajimavé, dost překvapivé. Nicolas Cage ve formě. Muj oblíbený herec ve skvělém tempu.

Saw: Hra o přežití (2004)

Pro mě to byl celkem dobrý film i když ten děda na konci nevstal. Jsem si řekl, že to bylo fajn, jenže když film neskončil a pokračoval dál, tak tehdy mě to dostalo. Vlatní film na který jsem se koukal mě obelhal. Tak to má byt, jen pořádně divákovi zamotat hlavu.

Sophiina volba (1982)

Je to na trošku jiné linií než kniha. Přizpůsobivému divaku to i dost možná přijde vhod(zase další překvápko). Obsazení Nathana mi způsobilo mírné překvapení ale po půlce filmu jsem si na něj zvykl a pak jsem byl i spokojený ze šťastným nasazaním herce. Meryl Streep tuto roli nehrála, ono touto roli žila a bylo to vidět.

Design (1999) (seriál)

Slušný dokumentární seriálek, o historií eloktroniky a jejím vývoji.