Guru (2002)

Tak na tom jsem docela ujel, bavilo mě to poprvé, podruhé, potřetí, počtvrté a bude mě to bavit prostě pořád a stále. Aké pekné a romantické. Guru tanec je fámozní a hlavní postava Ramu Gupta je celkem dost fajn. Děj je fakt směšný a ftípky jsou pěkně trapné a poto sa mi to tak páči.

Těžce zamilován (2001)

Hups, no nevím jen, být ve skutečnosti na jeho místě, jestli by jsem změnu vizáže milované partnerky takto unesl :)

Lví král (1994)

Když jsem byl v kině poprvé v životě, tak to jsem tam viděl právě tuto nádhernou pohádku a jako prvňáčka v první řadě mě uplně rozplakala. Nevím, dnes už při Lvím Králi nepláči, ale jako šestiletý kluk, jsem byl ohromen.

Riddick: Kronika temna (2004)

Skvělý Vin Diesel, tak v této roli mi seděl o dost více než v Rychle a Zběsile :)

Matrix (1999)

No na Matrix jsem poprvé koukal v Tescu. Prostál jsem to tam. Matrix jsem viděl teď už mnohokrát ale stejně mě to stále baví

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Taková trotlovina, já proste nechápu, které individuum to může sledovat pravidelně, nad mé chápaní. Opravdu nezlobte se.

Kmotr (1972)

Ješte jsem nezažil ze by film byl rovný knížnímu zpracováni. Nedá se to porovnat. Knihu miluji a film je úžasný.

Kouzlo draka (1991)

Opičák jsem byl vždy já a brácha dřevěňák. A pak to byla lata doma. Skvělé film do mého dětství doku se nezničila kazeta

Superswarms (2009) (TV film)

Páráda, no spostu nových informací mě nadchly, a způsobem jakým je to natočné, že až tomu člověk nemůže uvěřit.

Apocalypto (2006)

Tak to je nářez, velmi sympatický hlavní hrdina, který je středem veškerého dění, mě naprosto učaroval. Nedokáži si představit někoho jiného místo něj. Ten tam patří a jen jeho je polovina filmu. Atmosferu jsem přimo násával. Což mě zavedlo přímo do srdce džungle, ve které jsem prožil skvělých 133 minut.