Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

"Jakožto zdejší" Filmový Neumetěl, Amatér, Ten, ktorý sa vo filmoch nevyzná, Plácajúci Nezmysly- tvrdím, že pre mňa FAYN (***) Tvorcovia dali Vážnosti dovolenku. Splácali veselohru s peknymi obrázkami, aby bolo o čom, čo je Celkom fajn , ALE, prekvapiť sa dá aj inak (nie?) Nie veľmi zamotaný a žánrovo z každého rožku trošku. Diagnóza: Mám zmysel pre humor a trochu toho absurdu. Uzávierka neprekvapila, ale na Niečo som si spomenul, tým netvrdím, že Ukradli. Len si tiež Spomenuli. Zvyšujem na 4ku# nech je sranda.

Zaklínač (2019) (seriál)

STOPKA v polke druhej serie. Už sa mi ďalej nedá. No a čo (!) , že je to pekne naMaľované, naSnímané. Som nečitateľ, pre Mňa veľkolepá epická NUDA! Veľakrát myšlienkami unikám do Inosveta a nedá sa to ovplyvniť . TragiCast! Som nečitateľ, na ocenenie nechávam iných (tých ,ktorí listovali) . Idem inam + neskočím na háčik.

Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické (2008)

Inscenačne mdlé a zlé. Nič tu nemá spoločné so žánrom a názvom . a nepovedalo to nič, ani len mäkké B. Myslím že s Lloydom S. Sme sa stretli pred rokmi pri Empire of Ash, ale to si už veľmi nepamätám. Skrátka, do tejto rieky už nevstúpim. Ale prečo je tu tá hviezda? 🙄

RRRrrrr !!! (2004)

Absurd absurdum! Skoro dokonalá, pritom jednoduchá a vtipná "paródia" s Výkričníkom. S nezáujmom o 2WW, kladie pasce, ktoré už boli videné, alebo vedia prekvapiť. A nehral tam žiadny neger, žid a ani japonec. "Co je doma , to se počíta! " Pokračovaním je Jurský Párek! Mimochobot, Chabat je mi stále trapný, požul piatu hviezdu.

Rozhněvaný muž (2021)

Piatu si necham v rezerve, LEBO. Ale upevnená 4ka je stvorená pre TO. Dobre odvedená akčná práca, Guy sa držal pri zemi a rozumel som mu veľmi dobre. Nebehali sme hore dole, sem a tam. Dobre , že si odskočil skúsiť iný kamenný chodníček. Chvalyhodny J.S., ale videl som ho už aj NAHNEVANEJŠIEHO. Podtrženo,sečteno: Za mňa veľmi dobré! ( bez vplyvu)

Pokoj (2003)

""Proti prúdu" žiadny dišputát" Videno 6x. Doteraz nechápem, ale viem že Tommy má koule. Prečo ho nemať rád?! Lyžičkou sem, lyžičkou tam. Upresnenie: Som nenáročný a som asi za každú prdel. V koši už je plno,a do priemeru to ma ďaleko.

Světová válka Z (2013)

Už som sa nenechal nachytať. Poprvykrat v 3D - chaos, neskôr exploze = po 3x vytriezvenie. Tak je to už spriemerované. Z- filmy idu už mimo mňa, idú si vlastný cyklus, ja kráčam inam. Dotyční sú v poho, ale nebojím sa potriasť rukou. Pohľady z diaľky ok, a to že zapojili aj obyvateľov, rovnako +. Inak cesta bola dlhá a vyšliapaná inými, ktorí nemali (vtedy) dostatok prostriedkov. I tak nebola bolestivá.

Van Helsing (2004)

Aj po druhýkrát dobré, nespúšťam lebo krajinky . Vynechať ha-ha CGI xichty a nechať prakticke, prepúdrovať detské dialógy a dať atmosféru vcelku do kondičky, mal by Van Helsing radosť. Tak len predáva čo má v chladničke, ostatní taktiež. Súhlasím s omylom v Richardovi ( ani len karikatúra). Celkovo len nedocenená rozprávka k suchej pukajucej kukurici. Doteraz nepoznám, či to bavilo. Ale viem ,že megapartitúra A.Silvestriho je meganáboj, lepší ako celý tento "spektákl"

Tahle země není pro starý (2007)

Oprášil som si Túto "historku" - od premiéry. Z hviezd neubudlo, práve naopak. Budem kopírka ostatných, teda tých , ktorí sa báli ,že im Anton zaklepe na vráta. Oprávnený strach. Inak, pomaly ďalej zájdeš, Atmosféra zrezala nudu na minimum, a bolo tak horúco až som z toho vysmädol.

Bright (2017)

Spin off Harryho Hůlky :) Americké jak burrito. Hľadel som na pol oka, takže svižné a zábavné. I keď niekedy nie je takéto niečo na škodu. Dvojhoďka ubehla jaxviňa a stále mám pred očami červenú ,modrú a samé hromy blesky. ( A prečo by nemohli byť víly niekedy pekne svine? )