Legenda o vášni (1994)

Celkom slušný bodycount .. Ale všetko okolo to vlastne nakreslil James. Nebudem strúhať Macha, tak len potvrdím. Niekedy je lepšie vrátiť sa v čase.

Vřískot (2022)

Príjemne dejà vu. No, 2ku som Mal radšej ako1ku, 4ku menej ako 3ku, a to 3ku nepovažujem i keď Mi unikla. 1ka je Originál. Tuná som nemal problém s ničím, len prvýX s azerbajdžanskými titulkami a korejským dabingom a druhýX sa mi o5 nepodarilo uhádnuť vraha/ov (?) -Ano, vtip! Celkovo veľké Ok! Možno po TretíX zmením konštaláciu hviezd. I tak sa mi zdá, že decká sa tu správajú inak ako v 96om :) "Už som na to asi starý"

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Fede sa motorovkou oháňať vie, ukázal v Lese. TentoX dohodil kamaráta, otvoril peňaženku, spomenul si, ale ostal prítomný. "Požičal si" Onú postavu, pozbieral bledé tváre na (krvavo-červený) odpis, a nechal ich (niekedy nepríjemne) spoznať sa. Vymenil počasie, prisypal piesku a ostal vernoverný názvu. Takže doslova. Na čo viac? Sejpalo to skoro až do uzávierky, kde už začal naťahovať a Tým vyzmizíkoval jednu hviezdičku. Nie, ja sa neotáčam, preto tak.

Apostle (2018)

Ako verím v Garetha, tak v silu prírody. Sypol som mu plný mešec, zaslúžene. Odbočil mimo mesto, vratil sa trocha v čase, pridal na mystériu, zaprel sa poriadne lakťami A nepoľavil. Zosilovač ostal v "Záťahovom" prúde, takže nekopíruje, len pokračuje. A to mu žeriem.

The Hype House (2022) (pořad)

Hups! " Zakop sem, uklozlo mi to a omylem sem na to narazil" . ASI iba preto aby som VAROVAL (!) AJ "odpad! sa schoval, nielen hviezdičky. Stačí úvod, aby Človek pochopil,že tu všetká prdel končí . Každemu napadne rovnaká otázka: ČJDPT?? Ale 17%?

Legendy staré Prahy (2013) (seriál)

Pekne nakreslené, pripomenulo mi to dobu, ked som ešte nežil, a v kamerách neboli farby, taktiež mikrofony boli "hluché" . Nebojím sa tvrdiť, že legendy nepoznám, no Legendy maju svoje šťavnaté mystérium. Priam ČERTOVSKÉ (!) Intonačne nevadilo, prečo by aj.

Smrt ve tmě 2 (2021)

Fede asi stál pri natáčaní chrbtom a isto mal dlhý hovor. "JEHO" chlapci - bez poriadnej taktovky- to zneužili A? Spáchali obvarenú sterilku. Nie je to už použiteľné, no kto chce, neberiem. U mňa motyka.

Mory Vratislavi (2018)

Prihliadajúc k Tomu, že je to Prvý Kontakt s Patrykom, som velice očarený ako mu to sype. Nechal sa inšpirovať (prečo nie?) u iných , no vzal to posvojom a je to fakt Vega!! Mojmu sluchu vadili len tie roztrasené nožnice. No na dojme neubudlo. Zalistujem si pri chvíli i u dalších Patrykoviek ( je to fešák predsalen).

The ABCs of Death (2012)

Z každej chorej mysle troška. Poniektorí sa tu pekne vyblbli (že Timo? ) poniektorí sa neopúšťajú a poniektorí pozabudli. Nebudem Písmenkovať, iba ak že ma k tomu niekto donúti ale trvalo by to dlho, lebo od H žánru- čakám Bu-Bu, nie onanistické ( gore-shock- fun) paseky. Asi patrím inam.

Nechcené deti (1999) (pořad)

Mám DVD a nebál som sa ho použiť. ½-amatersky Video/ TV dokumentárny švih. Rozporcovaný do dielov, ktorý každý chutí inak. No na sladké tu nie je čas, i keď chce byť. Výpoveď: výživná. Dielec o materiálnej potrebe ma "rozhorčil (nasral) " . Tak som pošteklil obrazovku, a na záver som si položil pár otázok.