Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Xceloby inovatívne, xceloby šokantné,.. ledatak PRD! Prenudená, prežutá "viacfarebná" epizódka neponúka nič viac, než čo už minulosť priniesla. Odšťavovač ostal prázdny. Kvapkou jedine GFX pod taktovkou šikovných rúk a spolu so Tam Tam Ra Tam -zavretými dvermi sa pokúsili u mňa o aspoň jednu/jedinú. Chris by sa mal otočiť späť a močiť nohy v iných vodách. HipityHop skôr uškodil.

V Bruggách (2008)

Bravúrna / ba nenahraditeľná/ herecká zostava, ktorá bravúrne /ba oprimisticky/ tliacha a bravúrne /ba morbídne/ sa tvári. Rejža mal všetko pod palcom ,okrem mojej trpezlivosti. Tá, ako sa vraví, vzala roha. Zjazdené za poctivých 642 sekúnd. Idem loďou.

Had (2021) (seriál)

"Zasraní hipíci" Decentne na Retro namaľovaná kusovka, lahodná môjmu oku i uchu. Po úvodnej "dvojke" som to chcel vzdať, no od "trojky" (dal som šancu) Ma celého začal cucať. Zmáknuté do detailov, pri ktorých som sa v tom dusne spotil. Nebanujem, doporúčam! I srnkám a jeleňom.

Lea má 7 životů (2022) (seriál)

Farebná a veselá ,niekedy dumaniahodná Časoskoková párepizódka, tematicky pozliepaná zo šlágrov typu X-change, O. Dotyk etc. , do ktorej Netflix našťal svoje "povinnosti" a s celkom fajn uzáverom, ktorý Ma "asi" prekvapil. Nie , nečakal som. Možno bližšie k cieľovej rovinke sa Niekomi rozsvieti. Dávkujem niečo medzi nebom a zemou.

Dogani (2011)

Dlho som bádal ,ktoré končiny musím navštíviť, aby ma ich počin zanechal chladným s patričným WTF?? Napokon som zapadol nižšie od S. Kórei, ktorú konzumujem tak raz za rok. A Bác!!! Drsná nakládačka , rana priamo medzi oči a emoce cez sito. Keď, tak už poriadne, šikmé oči neprivreté, a Neuhýba! Není to prdel hoši, zanechá stopu, ani nie pre pár nepekných faciek, ale pre TO psychické trýznenie a Finishovku (ta dáva ešte ďalší kopanec) . Tak napokon som dobre natrafil. A myslím že v Korejskych krajoch ešte pobudnem. I keď som nasratý!

Neviňátka (2021)

Tradičná škandinávska kuchyňa, tentoX bez BigShocku. Nezanechá síce jazvy, a i keď, tie sa rýchlo zahoja. Deťom rozumie, nebojí sa ukázať "nevinnosť". Pojal neznáme xichty, v rámci realnosti , nikam "nespěchal", Ale s rýchlou akceleráciou. + za to, že teraz musím do synka viac pozerať, čo keby náhodou.. Zo štvorice som sťal jednu, lebo "mačka". Inak Horror áno, ale iba tak pre rodičov!

Krvavá nevěsta (2019)

Docela švanda. I keď mi lietali myšlienky sem a tam, celkovo som sa vysral na racio a ostali Mi len oči pre prdel. A tej bolo neúrekom, a taktiež Ja som si robil prdel z nich. (podarené xichty) /vyrovnané/. Červené šplechy v prospech, tým pádom o schod vyššie.

Světlo mezi oceány (2016)

Chladná veterná nuda jak hrom. Človek sem tam šliapne vedľa, presne tam , kde nechce , zákon schválnosti chce proste inak. Šplechnutý penou z mora, otrieskaný o steny majáku, unudený xmrti hodím jednu, aby Som sa nestal pokrmom. Musím si dávať väčší pozor kam šliapem.

Buranský masakr (2011)

Alex Chandon sa polepšil. O 110%. Nech sa drží a nepadne na úroveň CoF. Už roky po zhliadnutí smrdím hnojom , lojom a hrdzou. A to sa myjem 8 dní v týždni , 29 hodín denne. Krvilačnosť vymakal, ale o to mu tu šlo, vidno že sa sústredil PlnoKrvne na To. Zbytok mu uniklo hnedým kanálom.

Surovost (2009)

Narozdiel od Paula u Mňa k žiadnej ujme nedošlo, i keď by podľa okolitých popiskov malo. Ľahko stráviteľná, psychologicky natretá 1hubka o prepínačke, hlboko zamrazená. Kto ju rozmrazí, možno ním potrasie. Takto len pokorná opatrná jednosmerka, s (ne)veselým finišom, ale taký asi som asi čakal. Až na ten (onen) nepríjemný zvuk. Hej(!) Jazvy ostali na správnom mieste, a teraz neviem či Nora tam bola pred alebo už po Páde. Hviezdy padli, za mord ovce, a za zreteľnú priesvitnosť. Kedy si už poviem : WTF??