K zemi hleď! (2021)

Asi tak! Sice o par centimetrov dlhšie. Neporovnavat s vcelickami...no, i keď už dnes... hm...

Cemetery Junction (2010)

Neviem, bolo to málo vtipné, málo dramatické, asi len take jednoduché. Ale tak kur****y KÚZELNÉ!!

Kancl (2005) (seriál)

Najlepsi seroš mojej existencie. Od smiechu do kolien popadám, nachcavam, defibrilujem, dych lapám. Nenachadzam sekundu nudneho alebo nevtipného momentu. Najchutnejšia šálka mojej bezkofeinovej kávy. Je jasné , že smrdí za Rickym. Sorry FRASIER,ideš na tretiu.

Schindlerův seznam (1993) odpad!

Nech je natoceny jak chce, je to skur***ny židovsky film.

Králové videa (2020)

Viem o čom vravia , no a je mi z toho dobre.💥

Máma (2019)

Čiernobiela mi nevadí a nevadila ani v tomto ošúchanom fláku. Všetko ostatné bolo špatné, priesvitné a uzívajúce. Ťažký filter rozhodol.

Zlověstné ticho (2007)

Jeden z mojich prvých "Wanov. Pekne Prekrútené, záživné, ale pritom sivoprázdne. Došlo síce aj na "fíha" a naťahovačky , no i tak nepreskočila iskra medzi Mnou a Ním.

Lukas (2018)

Jeanova Melancholiáda s pomalym krokom, na ktorý som už aj zabudol. Ale hraje, áno hraje, čo sa mu to už párkrát stalo. A vôbec to neobrezáva dúhovky ale ani nenaskakuje husia koža.

Clickbait (2021) (seriál)

Nie je ľahké prísť dnes so šokantným a prekvapivým uzáverom i keď cesta k nemu je výživná, nadupaná a plná Kinder vajíčok. Obľubujem minisériové rozuzlovačky, nech su natočené ako chcú. Brad to pojal po svojom.

Jumanji: Další level (2019)

(Ne)prekvapivo zabavná veselohra bez zvieratiek, ale správne prepálene dobrodružná,na ktorej Som Sa nespálil + Danny a Danny.