Kick-Ass (2010)

Brutální nářez ve bojové scéně, střílečky v posledním dílu. Každý chce být superhrdinou, což v realitě je nereálné. Ten film přesně vystihuje. Jenže pozor, jak dítě řeze dospělým, může být špatným vzorem pro ostatní děti. Stejně v té době je prostě normální.

Čtvrtý druh (2009)

Ten příběh se mi nechce věřit. Opravdu nevím, zda je pravda. Scénář je nudný, žádné napětí.

Prokletý ostrov (2010)

na začátku jsem trochu nudil, ale závěr je fakt strhující.

Zrození šampióna (2009)

Sandra za tu roli zasloužila a přímo excelovala. Oscar jí právem patří. Příběh starostlivé matky o nevlastního syna, která zabezpečila jeho budoucnost a ten černoch bude nadosmrti jí vděčný. Děj tohoto filmu je napínavý, prostě typický americký film.

Rec 2 (2009)

Výborné pokračování předchozího dílu. Výborná přeměna příběhu (SWAT a další skupinka naivních mladých lidí). Příběh je jednoduchý, více napětí, dobře promyšlený. Výborný děj a závěr.

REC (2007)

Velké napětí filmu, hlavně od středu až na závěr filmu. Závěr filmu je vynikající. Párkrát jsem bál:)

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

že by nejhorší film, to asi ne. Průměrný bych řekl. Nečetl jsem knihu, tak nevím o čem je přesně. Náklady toho filmu je 50 miliónů dolarů, výdělek 270 miliónů dolarů. Pokud vím, že do kina chodili více lidí.

Chůva v akci (2010)

Kdybych byl dítě, tak bych hodnotil jinak. Pro děti je to příjemná rodinná podívaná. Děti jako svého hrdinu mají rádi, ale může se stát, že pro ně jsou špatným vzorem. Jako dospělý hodnotím jinak, je to průměrný film. Jackie Chan už stárne a už nedělá opravdu jeho UM. Boje jsou kratší a jednoduší. Jenže ta ženská jako padouch se mi nelíbí a její role je horší. Příjem filmu do 5.3.2010: $24,298,444

Hačikó - příběh psa (2009)

Silný příběh toho psa. Heslo: "Pes, věrný přítel pána". Tento film přesně přímo vystihuje. Slzy jsem neudržel. Jednoduchý příběh, ale emotivní film to je dost. Úspěch remake.