Na hraně temnoty (2010)

Náklad filmu 80 miliónů dolarů, zisk filmu 40 miliónů dolarů. Je průměrný film. Mel Gibson ve svém věku nepropadl, stále má ostré grimasy, je tvrdý a tvrdohlavý jako vždycky u jeho filmů. Zápletka filmu je dobrá, nechá mě dlouho rozluštit děj celého příběhu,což mě konec mě příjemně překvapil.

Babel (2006)

Silná zápletka příběhu. Vše je téma o jedné pistole. Z toho už mají problémy všichni. Jen se mi nelíbí u neslyšící japonky, což její znakový jazyk je pro mě nereálný. Poznám to, sám jsem neslyšící.

96 hodin (2008)

" Udělal jsi chybu, najdu si tě a zabiju". Typická věta drsného poldy. Příběh je temný a drsný. Liam Neeson přímo exceloval. Udělal dobře, že tu roli vybral.

Juno (2007)

Ellen Page v roli Juno přímo excelovala. Pěkné zápletky

Max Payne (2008)

Film mě zklamal, myslel jsem, že bude očekávaný film podle předlohy z počítačové hry. Efekty jako u počítačových her jsou téměř nulové. 2 body za to, že vůbec snažili.

Smrt čeká všude (2008)

Náklad filmu 15 miliónů dolarů, zisk filmu 12 miliónů dolarů.Originální scénář. Dobré obsazení herců, hlavně Jeremy Renner. v roli nebojácného vojáka přímo exceloval. Atmosféra v Iráku je děsná, bomby jejich každodenní chleba, stres, chaos. Hlavně stres vojáků, obávají na něco, co nevědí, co bude dál. Prostě prima napínavý film

Svítání (2009)

Pěkná atmosféra filmu, zajímavý nápad - město upírů - v běžném životě pijí krev, žijí v noci a ve dne spí, prostě pravý opak našich režimů. Příběh je docela průměrný, málo nápadů, málo napětí. Prostě jsem na začátku věděl, že neočekávám napínavý konec.

Starý páky (2009)

Nevím, jak to ohodnotili. Já jsem toho dobře nasmál, takový pohodový rodinný film se skvělými herci. Jenže mají za ocenění jako zlatou malinu za nejhorší film a John Travolta mezi nejhoršími herci.

Ninja Assassin (2009)

Začátek nic moc. Jenže konec příběhu, pěkná řezba. Příběh celého filmu je průměrný. Díky, že Nindžové, jsou opravdu tajemní. Triky filmu jsou podobné jako V jako Vendeta.