Cesta do Santiaga (2009)

Milé, vtipné, sice trošku místy ukecané, ale to ke španělské nátuře zkrátka patří, taková letní oddychovka...

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Třetí hvězda je jen za Dwayna, jinak slabota, přestože některé akční scény byly natočené hodně dobře. Ale to nestačí...

Narcos - Návrat do Cali (2017) (epizoda)

Tak se nám to uzavřelo, mělo to švih, napětí, životní zklamání.Co mě mrzí, že se ani na chvilku neobjevil agent Murphy, zabili teplýho šmejda Pacha, který si držel svoji úroveň a rozhodně působil velmi zajímavě. Jinak skvěle zahraná role nasazeného agenta v kartelu, přímo jste viděli, jaké nervy musí mít a přitom má tak upřímný pohled těch hnědých očiček. No, nebyla by čtvrtá řada? Celkově to shrnu, jeden z nejlepších seriálů, který byl natočen, od samého začátku, kdy Escobara hrál vražedně vynikající Wagner Moura.

Narcos - Konečný pád (2016) (epizoda)

Ano, přesně to vystihuje věta, která tam nezazní, ale existuje - milovala jsem Pabla, nenáviděla jsem Escobara.

Mission: Impossible III (2006)

Zaplaťpánbůh za Abramse, jeho pojetí mi sedí, pro mne slušně koukatelné.

Narcos - Náš člověk v Madridu (2016) (epizoda)

Carrillo je zpět z Madridu a jak pravil vypravěč, čili jedna z hlavních postav, každý má svůj bod zlomu, včetně prezidenta. Pěkná divočina to v Kolumbii byla, až z toho mrazí.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Takové milé, pohodové pohlazení s báječnými kubánskými rytmy a sympatickým hereckým obsazením, skvělá letní nálada.

Klec bláznů (1978)

Stále jsem se usmívala, zkrátka život mírně odlišných lidí se vším všudy a perfektní herecké výkony kde víte, že je musíte brát maličko s rezervou a přesto to nevadí.