Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 741)

plakát

Bullet Train (2022) 

Výborně jsem se bavila nad řetězcem událostí, Pitt je stále fajn a jeho Beruška byla skvělá. No a v tomhle vlaku se u nás také jen tak nesvezete, o tom žádná .

plakát

Vyproštění 2 (2023) 

Za mne lepší než jednotka, svižné akce, skvělý Hemsworth a není potřeba namáhat moc mozek, zkrátka oddychový akčňák a tak to má být.

plakát

The Covenant (2023) 

Lze jen smeknout před tímto lidským příběhem ve válečném konfliktu i zpracováním tématu. Perfektní práce Guye Rutchieho i herců.

plakát

John Wick: Kapitola 4 (2023) 

Fenomenální jízda s luxusní kamerou a střihem. Co dodat víc? Keanu vypadá pořád více zpustle , Donnieho jsem si užila a jednu výtku bych tedy měla, ať už konečně přestanou Sanadovi dávat role, ve kterých se konce nedožije. Ale jinak perfektní.

plakát

Tři tisíce let touhy (2022) 

Jako vždycky Tilda v roli strašidla, o kterého by si žádný, ani barvoslepý chlap kolo neopřel. Vždycky hrůza. Idris byl skvělý, hezky udělaný vizuál s působivou hudbou a myšlenka, že láska může být vesmír objímající, ale může bolet. Tak radši nikdy v Turecku nekupujte suvenýry, nikdy nevíte.

plakát

Šlápni na to (2014) 

Dobrá oddychovka pokud jste fanda rychlých aut a Mustangu především, suchý humor a závod do nejzzaššího cípu mysu, prostě za zvuků dobře šlapajících motorů se v tom vezete taky.

plakát

1923 - Season 1 (2022) (série) 

Jednoduše, je to výborné, ten rozvoj ranče i starosti. Indiánská linka je drsná a obsazení výborné, co si přát víc?

plakát

Vikingové: Valhalla - Série 2 (2023) (série) 

Vzhledem k tomu, že jsem neočekávala vůbec nic, byla jsem vcelku mile překvapena. Já tyhle klimatické končiny nemám ráda, pošmourno a počasí pod deset stupňů nesnáším. Nutno říci, že výběr herců byl trefný, když jste se zadívali na pravnuka Krásnovlase, měl trochu ty cinklý očička a jeho úsměv, Leif byl kus chlapa a Freydys velmi vysoká, což by na tuto dobu bylo určitě dechberoucí. Pěkná práce kamery, solidní muzika a příběh, který se možná částečně stal, kdoví... Historie a mystika, proč ne?

plakát

Kompromat (2022) 

Výborné drama se skvělým Lellouchem a úžasnou hudbou. Jen tak na okraj, pokud žijí někteří zdejší uživatelé s hlavou v oblacích a myslí si, že tajné služby na celém světě nepracují stejně, je načase aby zabalili bágl a utábořili se někde u Zambezi.

plakát

Válečnice (2022) 

Trochu se mi jeví, že pánské osazení tak trochu nemůže skousnout, že jsou ženy, které vydrží víc než chlap, jinak si nelze vysvětlit některé jejich výlevy na adresu filmu.Taktéž rozhodně strávili v Africe se svými předky několik generací a při setkání s bílými otrokáři se tetelili blahem. Skvělá Viola Davis a slušný zážitek, včetně afrických rytmů.