Poslední království (2015) (seriál)

Rozjelo se nám to výborně, z klučiny vyrostl vcelku pohledný rádoby Dán, který, jak jsem si všimla, hodně obstojně jezdí na koni a větší porce ega mu není cizí. Tak uvidíme, jaké to bude dál.

Král psanec (2018)

Perfektně to utíkalo a já si jen před závěrečnou bitvou neodpustila pár keců o symbioze s Husity, to člověku vleze do hlavy samo. Jinak hodně dobrý zážitek s autenticitou doby, kdy syrovost a krutost byla denním chlebem a počasí hnusný. Angláni se zkrátka mlátili s každým na potkání od věků, cti měli plná ústa a skutek někdy utek, takže, ať žije Robert Bruce!

Země zítřka (2015)

Perfektní vizuál a příběh s poučením pro větší děti, vždyť o tohle tady přece kráčí. Opět špačkují ti, kteří na to, že též dětmi byli, dávno zapomněli.

Escobar (2017)

Strašně špatně se mi film hodnotí, protože pokud jste zhltli Narcos, tohle vám přijde jako nehotový výtah a přivodí rozpaky. A přitom je zde patrna snaha tvůrců o autenticitu a Javier je jako vždy Pan Herec. Escobar s del Torem se mi líbil o kapičku víc, ale I tak, silné tři hvězdičky.

Rudá volavka (2018)

Hlavně mě lákalo obsazení, Joel Edgerton, Jeremy Irons, Charlotte Ramplingová, Sergej Polunin...a až teprve potom Jennifer. Musím říci, že mě mile překvapila, tudíž film velmi slušně vyzněl. Měla být studená, a byla jako led, jenže s grácií, půvabem a tvrdostí dohromady. Slušné.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Absolutně jsem si to užila a před Tomem smekám až hluboce k zemi. Nenašla jsem hluché místo, a místy vtipné hlášky byly třešinkou na dortu. Perfektní.

Hardcore Henry (2015)

No, zkraje se mi to jevilo super, ale později se mi díky běžící kameře film zprotivil. Mohl to být slušný mazec akce a scifi, ale rozplynul se v houpání a potocích krve. A pak, když někdo zcela vážně vysloví POŽALUJSTA místo pažalsta, mám zkaženej film.Škoda..

Spojenci (2016)

Shrnu to velmi stručně, zkrátka se mi to líbilo. Co chcete od války? Marion Cotillard byla skvělá.

Vzpomínka na Titány (2000)

Rasismus v Americe v sedmdesátých letech a kolektivní sport, konkrétně americký fotbal na střední škole, to nejde zrovna moc dohromady. ale přichází nový výborný trenér, tvrdý jako skála, jenže je černý. Zlomit předsudky a stmelit kluky, to nejde lehce. Charismatickému Denzelovi se to po úmorné práci, spolu s bílým trenérským kolegou podaří, i za cenu lidského neštěstí. Skutečný příběh je nabitý sportem a dobře zkočírovanými emocemi,slušné pokoukání to bylo.

Zázračný běžec (1997)

Hodně dobrý film se skvělým Jaredem, coby Stevenem Prefontainem, který neměl na růžích ustláno a přece si splnil běžecký sen.