Cliffhanger (1993)

Chvíli jsem se rozhodovala, jestli 3 nebo 4*, ale prostě to nešlo. Když tam Sly běhá v triku a ani nemá husí kůži, pak se schová, natáhne si svetřík a je zas na 100%...to bylo přepísknutý, ale že tam absolutně nikdo neleze s jištěnim, ani když je nikdo nepronásleduje nebo se nesnaží zabít, to už mi přišlo příliš. Po mě jako pro horolezce to bylo technicky utrpením. Na druhou stranu, Sly zahrál báječně a i příběh byl pěkný. Dávám lepší 3, ale za tu technickou stránku jsem prostě musela jít dolů. PS: V těch horách asi muselo bejt docela teplo, když Sly spadnul do tý zamrzlý vody, pak se trošku oklepal a všechno ok :D

Američan (2010)

Jednoduše....Stačí se podívat na trailer, a znáte celej film. Nebudete se nudit a bude to trvat okolo 2 minut a ne hodinu a půl. Jediný co za to stálo byla příroda a Clooney. Taková zvláštní nuda. Každopádně,neurazí to, ale už nikdy víc.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Nádherné a stylové, ale příběh mě nezaujal. Byl zbytečně zamotaný a komplikovaný. Nicméně hereckému obsazení se nedá nic vytknout, Shia očekávaně zářil a bez Douglase by to prostě nebyla Wall Street. Kdo neviděl první díl WS nemůže tento film úplně pochopit, protože je v něm hodně souvislostí. Velice se mi líbilo cameo Charlieho Sheena :) Ale na jedničku to prostě nemělo.

Machete (2010)

Nářez! Jen těžko by se to s něčím srovnávalo. Absolutně nechápu, jak to Machete dělá se ženskýma, to je pro mě opravdu záhada! Segala tam opravdu dávat nemuseli, ale co, on už dobrý filmy dotočil a tak se chtěl asi s někým svézt. Jinak určitě doporučuji, pokud vám nevadí krev a chcete zažít svižný a tvrdý dobrodrůžo, určitě se podívejte!

Předčítač (2008)

Nádherné, ale hrozné, jak jedna osudová žena změnila život tolika lidem. Velice dojemný film se skvělou zápletkou. Předčítače by měl každý vidět.

Ospalá díra (1999)

Terribly awesome! V některých okamžicích moc zamotané a občas i zdlouhavé, ale to tomu rozhodně neubralo na...jak to jen říct...šíleném charismatu. ** za Johnnyho. Tou nejlepší třešničkou na dortu byl určitě Christopher Walken s jeho uháááá a mečem v ruce :) 78%

Red (2010)

Rychlé tempo, akce willisova typu, spousty skvělých hlášek. Dostával mě začátek "man and his flower" :)

Čarodějův učeň (2010)

Film to byl lehce nadprůměrný, Nicolas Cage mu dodal tolik potřebné charisma, aby to nebyla pouhá jednorázovka. Určitě velké + za efekty a hudbu. Padouch byl taky skvělej. Každopádně "trošku bláznivý týpek" a Jay B. vytvořili zábavnou dvojici. 75%

Splice (2009)

Potenciál to mělo, ale bylo to zklamání. Šla jsem do toho sice s nadšením, ale postupně upadalo a upadalo. Nejvíc mi asi vadilo, že to nemělo pořádnou konečnou pointu nebo strhující závěr. Dren se mi vzhledově líbila, byla pěkně zpracovaná. A herci taky nebyli špatně zvoleni, ale nemělo to domyšlený příběh. Jinak úchylný to bylo bezesporu. Lepší 2,5*