Zoolander (2001)

Absurdní komedie z absurdního světa modelingu, se spoustou cameo roliček.

Agentura Puzzle - Strach (2004) (epizoda)

Herecké výkony se mi zdály jakési nevyrovnané. Snad jen ten stařík byl s tím svým snem docela záhadný, ale to bylo až v posledním díle. Jinak jsem se už modlil aby byl konec. Nic převratného, spousta děr a rádoby tajemství a televizní produkce je na tom hodně vidět.

Agentura Puzzle - Přízrak (2004) (epizoda)

Agentura Puzzle - Pohřeb (2004) (epizoda)

Smrt přichází v bílém (2003)

Docela dobře jsem se bavil. Film zase tak hrůzostrašný jak tady píšou někteří není (nebo už jsem toho hodně viděl), ale je tam spousta vtipných scének a dialogů. viz."nakreslila jsem Breda", při tomhle jsem musel na chvilku vypnou dvdčko, protože jsem dostal záchvat smíchu.

Obvyklí podezřelí (1995)

Marně hledám důvod tak vysokého hodnocení. Slušný thriller s pointou, která je jasná snad každému od první chvíle. Lidi, kolik filmů jste viděli, že vás tahle pointa dokáže překvapit? Navíc ve scénáři by se dalo najít spoustu nelogičností. Například ta hlavní: proč se nechal Spacey po vyhození lodí do vzduchu vůbec chytit.

Captain America (1990)

V současnosti by si asi Marvel dohlédl lépe na to co s jeho superhrdinou udělají filmaři, ale v 90. letech byl filmový komiks na žebříčku oblíbenosti někde jinde než dnes. Capitain America mi co se týče outfitu připadá docela směšný (overal + štít to není zrovna nějaká výbava), ale tohle si nezasloužil.

Devil (2001)

Asi je to opravdu nejlepší Del Torův film, paradoxně natočený v Mexické produkci. Děj plyne poměrně pomalu a celý film je založený především na budování atmosféry než na drastických záběrech. Postavy jsou překvapivě dobře vykresleny, což v tomhle žánru nebývá zvykem. Do tohohle filmu jsem del Tora považoval za zručného řemeslníka, ale asi nějaký talent v něm bude. Je vidět, že si s tímhle filmem dal hodně práce a jak řekl v dokumentu považuje tenhle film za svůj první.(myšleno asi tak, že mu do toho nikdo nekecal).

Smrtící bumerang (1996)

Když chcete nějakého Oscara, tak natočte film z blázince nebo o mentálně retardovaném člověku. Vždycky na vás něco zbyde.

Rudá Sonja (1985)

Bridget Nielsen vypadala ve 23 velice dobře. Alespoň vidíte co s ženskou udělají steroidy.:))