Metro (2013)

Prekvapilo! Skoro na pět protože atmosféra v nejakych scenach super voda pekna,uz asi nebudu jezdit prazskym mhd pod vltavou...nebyt to tak dlouhy a odstranit ten trapnej milostnej trojuhelnik tak to je na pet asi

Umělec (2011)

Asi nemam nakoukano ty stary filmy ale tohle fakt ne..ani sem to nedokoukal kdyz sem zjistil,ze je to cely nemy. Jsem holt zmlsanej divak

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Po 3 dílech vzdávám. Bylo to pro mě zklamání, hodně jsem se těsil. Ale tohle nešlo, je to uplne hrozne nelogicky,asi jsem necekal takovou pohadku ale trosku promyšlenější seriál...nic pro mě...za zmínku stojí otázka jedné z hlavních postav : kam vedou dveře z jednoho z nemocnicních pokoju, odpověd- do lesů... to proste nejde :D

Temný rytíř povstal (2012)

Očekávání filmu splněna, pozvolný rozjezd, stupňované napětí, poslední třetina filmu bez dechu! Závěr trilogie výborný, Bane byl drsnák (nejde srovnávat s Jokerem kdo byl lepší) a Caine a Bale jsou panove herci, hudbu netřeba popisovat a atmosféra krásně vtáhla jako u předchozých batmanu, B. Prostě Nolan vytáhnul všechno co mohl a mě opět odrovnal. Určitě za mě NEJ film 2012! EDIT :urcite je nutny znalost predchozych dvou batmanku (nejlepe jako je,pustil sem si je dva dny predem) jinak neznalci si myslim dej stoprocentne neuziji

Řeka (2012) (seriál)

vykradacka LOST,zmateny,neuchopitelny,stalo se tam moc veci za dva dily ktery se nedaj pochopit,nechapu o cem to chtej cely mit...celkem dobra atmosfera ale jinak nic,zklamani,tesil sem se

Drive (2011)

Nevim,nektery filmy mi proste nesednou a tohle je jeden z nich. Asi nejsem dostatecne filmove vzdelanej ale tohle je proste NUDAAA...pribeh klisoidni,nudny herci,pomaly tempo,nula akce...dve hvezdy za soundtrack a ani nevim..asi uz za nic

Smrtící včely (2008) (TV film)

aale tak dobry,vcelicky sou pekny svinky :D na dopoledni novu to jde

The Caller (2011)

za originalitu,kterou jsem fakt nikde nevidel :)

Zrození Planety opic (2011)

uplne neco jinyho, nez sem cekal ale takhle superodsypajici film se skvelym obsazenim (felton, lithgow a opicky) se mi hrooozne moc libil,ani sem se nenadal a byl konec,takhle asi ma vypadat film s efekty,ktery nestoji jen na nich. Davam plnej pocet,sem nadsenej asi jako z Avataru