Narcos - Convivir (2017) (epizoda)

Neuveritelnej dil, do prdele tak neuveritelnej! Tohle je absolutni TOP!!

Hačikó - příběh psa (2009)

Film dost o nicem, strasne to hralo na emoce.. predvidatelne a jasne, smutne dost, ale staci videt jednou a dost..

Válka o planetu opic (2017)

Skvela zaverecna scena po bitve! Hustej film a pekne zakonceni trilogie a hezky prequel, jak se vubec stalo, ze opice ovladly svet :)

Vzpomínky na lásku (2004)

tohle je neco neuveritelneho.. jako staci to videt jednou.. uplne to cloveka znici, ale je to pritom tak nadherne.. no brecel jsem snad hodinu v kuse :D Koukat se na to v 18ti letech a jeste 3 kluci.. zajimava volba :D :D

matka! (2017)

Co to proboha jako bylo? :D

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

!!!!SPOILER!!!! Na muj vkus hrozne malo souboju se svetelnymi meci.. Holt uz je malo osob co jsou toho schopni.. Trapné vyrazeni hlavniho zaporaka, bez zadneho boje.. Mohli aspon ukazat co dokaze a kdyz uz si Luke vytre konecne rit a renem, tak pak absolutne nesmyslne zmizi? Jako wat? Rikal jsem si ze to bude stejne dementni a zbytecna smrt jak legendarniho obiwana a nakonec byl nadsen ze to byl jen hologram a pak tohle? Nechapu... No jsem holt moc zhyckanej prvnimi třemi dily, kde za dob obiwana, mace winda, yody,anakina a dalsich se to jedi a sithy a jejich souboji jen hemzilo.. Nicmene film dobrý, ale posledni dil bude uz proste o zcela novych postavach :(

Pohádky pro Emu (2016)

Prostě český dětský herci, to je něco příšerného.. ještě jsem neviděl děcko, které umělo hrát.. prostě českej film.. zlaté USA! USA! USA!!!

Liga spravedlnosti (2017)

No prostě PORNO!!! Druhá polovina absolutně epická! Jak já miluju SUPERMANA!!! Tak neuvěřitelně OP postava, s každým si dělá kompletně co chce :) AAAAAAA!! Bomba film!

Stranger Things (2016) (seriál)

No, perfektní záležitost! Pro milovníka Scifi, božskej seroš!!! A ani mi nevadí, že se to točí okolo malejch smradů, je to fakt pecka!