Matrix (1999)

Jedno z nejlepsich Scifi co jsem kdy videl.. Neuveritelne chytlavy pribeh, neskutecna akce a naprosto monstrozni konec filmu.. Opravdu extaze!

Skrytá identita (2006)

První polovina filmu nic moc.. podleme zbytecne dlouhy film, kde se v prvni hodine nic moc zajimaveho nedeje a film spise nudi.. ale druha pulka.. panecku!! Neskutecnym zpusobem se to rozjelo a monstrozni konec tomu dodal korunku! Opravdu poslednich 10 minut naprosta lahudka.. a poslednich 10 sekund filmu? EXTAZE!!!

Já, legenda (2007)

Za me jeden z nejlepsich filmu co jsem kdy videl.. uzasna atmosfera, ktera strci do kapsy leckterej horor (ackoliv Ja Legenda horor byt nema) a perfektni Will Smith! Videl jsem temer vsechny postapokalypticke filmy a tenhle radim na naprosty TOP!

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Koncept dobrej, první série super, ale po nějaké 4. sezone a po asi 5. odhalení "A", kdyz se nakonec vzdy ukazalo ze to ten "A" vubec neni jsem to vzdal... ted koukam ze jsou dalsi a dalsi serie a serial se toci stale dokola kolem toho sameho.. videl jsem par minut novych dilu.. je to absolutni tragedie.. nechavam alespon 3 hvezdicky za prvni 3-4 serie, po kterejch mel serial skoncit... Jeste se mi nestalo abych se prestal koukat na rozkoukanej serial, ale na tohle bohuzel opravdu nemam..

Neutečeš (2014)

Film dost o nicem, zadne napeti... do dobreho hororu to ma sakra daleko a konec filmu jen podtrhl celkovou tragedii...

Interstellar (2014)

Grandiozni podivana pro kazdeho milovnika scifi... zacatek trochu slabsi, ale pak se film rozjede neskutecnym zpusobem a nepusti... Na hlavni roli by se kralovsky hodil Tom Cruise.. McConaughey pusobi nesympaticky, mozna jen na me, ale docela mi, hlavne ze zacatku, ve filmu vadil... Nicmene pribeh je uzasny a zapletka skvela :) SPOILER: Kdyz se vrati z prvni planety (ta kde radily vlny) a zjisti, ze prave ubehlo pres 23 let a náhle se kouká na zprávy od svého snya... to bylo tak neuveritelne emotivni, ze jsem neudrzel slzy.. ten film mel zkratka vse :)

Zrcadla (2008)

Pro mě jeden z nejlepších hororů co jsem kdy viděl :) Kiefra mam hrozne rád z 24, tak jsem to musel vidět.. a viděl jsem ten film už 3x a prostě mě neskutečně baví! A ten konec... prostě labůžo!

Plán útěku (2013)

Uzasnej film! Vybornej pribeh, jednoduchej a proste dobrej!! :D A Árný prostě nemá chybu.. s bradkou tady vypada fakt parádně a scéna s kulometem z vrtulníku byla naprosto bombastická :D Výbornej film dvou legendárních akčních hrdinů :)

12 opic (1995)

Film dnes stary uz 20 let.. neuveritelne ze jsem ho prvne videl az dnes.. U malo kterych filmu jsem zustal jen cumet na platno/monitor s otevrenou pusou.. Neskutecny zazitek.. clovek se v filmu sam ztraci ze obcas ani sam divak nevi co je vlastne realita.. a finale filmu je proste grandiozni.. Uzasne SCI-FI a videt Brada Pitta hrat tak uzasne nikde jinde neuvidite... opravdu zaslouzenejch 5 hvezd!