Naprostí cizinci (2016)

Hodne hustej a bohuzel asi i dost pravdivej film o cernych skrinkach v podobe nasich telefonu.. Opravdu to dostalo sveho zanru - Komedie/Drama, nutno rict ze ta scena kdy si Peppe a Lele vymenili telefony a doslo to az k te gay scene, byla jedna z nejvtipnejsich co jsem kdy videl a bylo mi to od zacatku jasne :D Fakt vyborna zalezitost!

Život (2017)

Naprosto epickej konec! Supr sympatickej filmík :)

3% (2016) (seriál)

Výborný seriál, velmi chytlavý příběh, sympatické postavy i zajímavé zvraty. Opravdu kvalitní seriál, zatím jsou pouze slovenské titulky, ale dá se to v pohodě přeluskat :) 1. série: 90% Moc se těším na druhou sérii!!

Coherence (2013)

No to byl neskutecnej mindfuck :D Hodne dobre scifi, ale ke konci jsem se uz fakt ztracel a vlastne ani nevim jak to vubec dopadlo.. :D Kazdopadne pecka!

Hříšníci (2011) (seriál)

Perfektní seriál, vtip i drama a po nekolika dilech zavislost... nejlepsi postava Steve/Jimmy! Ten herec se mi fakt libi a doufam ze zacne poradne hrat, pamatuji si ho uz jako syna Cruise z Valky svetu..

Rada nad zlato (2015) (studentský film)

Nádherně zdokumentováno svinstvo jménem OVB, bohužel znám z vlastní zkušenosti a například padělání podpisu někoho jiného, naprostý standart.. všichni kdo jste tam byli, musíte řádně podat výpověď a ukončit spolupráci nebo nikdy nebudete v bezpečí a najednou Vám přijde exekuce... SMRT OVB!

Fontána (2006)

No ty vole co jsem to právě viděl za sračku?! Nemám absolutně ponětí o co tam do prdele šlo, naprosto zcestnej film, nějaké alternativní vesmíry či co... Proboha to byl zas promarněnej čas.. Vlastně ani nevím jak to dopadlo a co jak to dopadlo, když já ani nemám páru co se v tom filmu vlastně stalo a o čem to bylo :D

Sázka na nejistotu (2015)

Nemám páru o co tam sakra šlo :D Ale za Brada 3 hvezdy!

Na vodě (2016) (seriál)

Ten serial je tak blbej, az je dobrej :D Ja nevim, ale nemuzu si pomoct, me to bavi :D Je to jediny na co koukame se zenou v TV, jinak vse stahujem a koukame na zahranicni kvalitni serialy (Homeland, AHS...) Banda zoufalcu co zije v houseboatech a karavanech nekde u vody, chodi kazdej den do zaplivaneho pajzlu u vody, hlavni postava je kluk, co asi jako maly padal velmi casto na hlavicku, pac takovej dement by proste nemohl byt vubec, ale vubec nikdo :D A je to vsechno tak neskutecne trapne a ubohe, az je to proste vtipne :D Nutno rict, ze Lukas Langmajer je teda hnup vsech hnupu a je az k nevire, ze je to bratr Jirky Langmajera.. :D