Lovci duchů (2005) (seriál)

První, částečně i druhá série měla takový styl, že defacto kdybyste neviděli 4-5 dílů, nepřišli byste o nic.. Každý díl byl nový příběh, který začal na začátku a skončil na konci epizody.. Bohužel posun v ději téměř žádný.. Je to škoda, protože "padouch" prvních 3 sérií - Azazel - byl pro mě ten nejlepší v celém seriálu a měl dostat určitě více prostoru a celkově se seriál mohl zabývat více příběhem hlavních postav než neustálejma random případama s monstry.. Od 4. série začal být seriál, ale mnohem lepší a lepší! Přichodem postavy Castiela se neskutečně úroveň seriálu zvedla a rychle se tato postava stala vůbec tou nejoblíbenější.. čistě pro mě momentálně nejlepší postava v seriálu a veškeré díly bez něj mě nudí.. Děj se začal více točit okolo hlavních postav a každá série měla víceméně svojí zápletku kolem které, se příběh točil a většinou na konci série i nějak skončil.. Série na sebe dobře navazují a příběh pokračuje a scénaristi i po tolika letech, jsou schopni vymýšlet další a další zápletky! Seriál jsem zkoukl celý za 3 měsíce a nyní jsem dohnal dobu a jsem rád, že se dál točí, pro milovníky SCIFI a paranormality určitě úžasný kousek, který vydrží pekelně dlouho! Oblíbené postavy: Médium Sam, Castiel, Lucifer, Azazel

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Sitcom mého mládí.. Rodiče hltali Friends, naše generace HIMYM.. Dlouhou dobu byl HIMYM výborný sitcom plný kvalitních vtipů a i dobrého příběhu, ale s přibývajícíma sezonama šla kvalita velmi dolů.. Poslední 2-3 sezony vůbec nemusely být a seriál by dopadl mnohem lépe.. konec seriálu byl naprosty propadák, dokonalá fraška, který jen podtrhla mizérii posledních sezon.. Nicméně díky prvním sériím stojí za zhlédnutí a věřte, že se nasmějete dlouhé a dlouhé hodiny!

Avatar (2009)

Na tomto filmu jsem byl poprvé v IMAXu ve 3D kině a nutno říct, že ten zážitek byl k nezaplacení.. Po filmu jsem zůstal sedět v sedadle s otevřenou pusou dobrých 10 minut.. Tak dokonalý zážitek jsem v kině dlouho nezažil.. Jen lituji, že LOTR nebyl nikdy ve 3D.. Úžasné prostředí světa AVATARu ve 3D stojí fakt za to! Výborná kamera a grafika samotných avatarů vyrážela dech! Skvělý příběh, ve kterém nechybělo nic! Bohužel ve 2D už mě film tolik nezaujal, nevím zda se jedná o film, který zaujme jen jednou nebo jestli to bylo fakt tím, že tento film byl proste jako zrozený pro 3D.. Každopádně úžasný zážitek a jasných 5 hvězd!!

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

EDIT 28.10.2023 - všem milovníkům tohoto absolutního PORNA doporučuji navštívit projekci v Cinestar v jejich spešl novém sále s naprosto dechberoucím obrazem a neuvěřitelným DOLBY ATMOS!!!! Je tam nyní 4k remasterovaná prodloužená verze - odcházel jsem z kina šťastný jako malý dítě, nejkrásnější zážitek! LOTR je dle mého názoru ten nejlepší film co byl kdy natočen.. Celá trilogie má tak neuvěřitelnou úroveň, že se tomu nechce ani věřit.. Málo který film ve mě zanechal takový pocit jako tento.. Neskutečně sympatické postavy, které si oblíbí každý (Tebe ne SAME!) a naprosto úžasný příběh, prostředí, bytosti, jazyk.. proste genialita! Viděl jsem film nejméně 5x, 3x director cuts a furt to není dost.. Do Středozemě se rád vracím každý rok a stejně to nikdy neomrzí! Jedno z nejlepších scifi/fantasy/dobrodružných filmů co jsem kdy viděl, pro mě osobně jednoznačný TOP v celé škále filmů na ČSFD.. Ian Mckellen v roli Gandalfa naprosto famozni! Vtípky mezi Legolasem a Gimlym také bez chybičky.. Film plný akce (Bitva o Helmův Žleb nebo Minas Thirit), plný vtipu (Hobiti Smíšek s Pipinem) a ten nejmocnější čaroděj všech dob - GANDALF BÍLÝ! Best movie ever!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Perníkový táta (2008) (seriál)

Breaking bad byl jeden z nejvice překvapujících seriálů co jsem měl tu čest kdy vidět.. Po nemástném, neslaném začátku se seriál rozjel takovým způsobem, že sledovat ho současně s jeho vydáváním by pro mě bylo nesmírně těžké... Neskutečně propracovaná psychologie a hlavně vývoj hlavních postav, úžasný příběh a do toho všeho ještě i výborný humor! I přes tolik sérií, seriál nikdy neztratil svojí kvalitu.. Oproti Dexterovi nebo HIMYM si držel svojí úroveň až do úplného konce, konce, který byl naprosto úžásný a hodný k ukončení tak mistrovského díla.. Bezkonkurenčně nejlepší seriál v novém tisíciletí!