Poklady světa (1995) (seriál)

Ukazují tu sice zajímavé a krásné věci, ale ten komentář k tomu je děsný. 58% hvězdiček

Vrah mezi námi (1931)

Zločinci soudí zločince, ale ne za to, co udělal, ale proto, že jim kazí kšefty. V ulicích je totiž příliš mnoho policistů a vrazi a zloději nemohou "podnikat". Tato spodina společnosti nakonec sestaví vlastní soudní tribunál, aby odsoudil psychicky narušeného člověka, který ani neví, proč a zdali vůbec vraždí. Naproti tomu policie a soudy ochraňují právo a tedy i právo šílence/vraha. Pozůstalím zavražděných dětí zbývají jen oči pro pláč. 90% hvězdiček

Malibu Express (1985)

Kozy, kozy a ... kozy. V každé scéně a naprosto samoúčelně. Ale zato krásné. Celkově se jedná o odlehčenější komedii s kriminální zápletkou a vlastně tak trochu i o parodii na bondovky a jim podobné filmy. 48% hvězdiček

Muži bez zábran (1999)

Tato sbírka skečů připomíná kabaretní program pro mírně přiopilé snoby. Nicméně i já byl trochu přiopilý a smál jsem se jen minimálně. 45% hvězdiček

Chobotnička (1983)

Scénář téhle bondovky se mi zdá být zdařilý a taktéž režisér ji zvládl velmi dobře. Jen ten agent Bond už je starý na vylomeniny, které dělá. Měli ho raději nechat sedět v kanclu a provádět analýzy. Jedno mu však musím přičíst k dobru: tentokrát si ke svému sexuálnímu ukojení vybral alespoň dospělou ženu. Nělíbil se mi ani hlavní padouch, který nebyl dost padoušský. 75% hvězdiček

Peacemaker (1997)

Slušně nadupaná akční podívaná. I přes několik logických a scénáristických nesmyslů dávám 75% hvězdiček.

Noční let (2005)

Noční let je skvělý a opravdu napínavý thriller, který nenudí ani na chvíli. Rachel McAdams je navíc krásná, takže jsem se bavil dokonale. 75% hvězdiček

Zločiny v zahradách (2003) (seriál)

Takže tu máme kněze detektiva, lékaře detektiva, spisovatele detektiva, ... a teď i dvě zahradnice detektivy. A to přitom zahradník má být vrah a ne detektiv. Ale co, stejně je to seriál o ženských a pro ženské. Příběhy ovšem docela ujdou. 50% hvězdiček

Sázka na třináctku (1977)

Podle mě jde o dobrou detektivku s naprosto nepředvídatelným dějem. Skvěle jsem se pobavil. 66% hvězdiček