Pokondr live (2011) (pořad) odpad!

Odpad je slabé slovo na vykreslení kvality tohoto pořadu. Žumpa zní příznačněji. Hvězdičky tentokrát nebudou. Hlavně za toho Daníčka Landů, co se nebojí.

Šťastný člověk (2009)

Zpočátku byly dialogy nabité energií a skvělými vtipy, ale asi v polovině začal film trošku ztrácet na síle a konec vypadal spíše jako znouzectnost. 65% hvězciček

Evoluce (2001)

Na nedělní odpoledne po obědě pekně nechutná podívaná. Ale zábavný snímek plný humoru to rozhodně je. 61% hvězdiček

Projekt A (1983)

Příběh sice nestál za nic a ani si ho už nevybavuji, ale film vnímám spíš coby velkou cirkusovou šou plnou gymnastiky, skotačení na kolech a fackování. 74% hvězdiček

Ráj pro dva (2010) (TV film)

Hodně slabý snímek, do jehož příběhu divák nepronikne a nedokáže se s žádnou postavou ztotožnit. Konflikt je jen naoko a "jakoby" komediálně nakašírovaný. Prostě nepovedený film, při kterém se divák musí prostě nudit. Navíc ho u nás jistě kazí i špatný český dabing. 38% hvězdiček

Hon za svobodou (2004)

Kvalitativně půl na půl, scénář bez překvapení, ale jakous takous pozornost při sledování udržuje. Jde přeci jen o naprosto oddychový film. Líbilo se mi také, že reálie byly skutečné, tedy že například nestáli před Rudolfinem a nebavili se o tom, že "tady v Berlíně je skvěle" apod. (např. Eurotrip). No a Mandy je totální kočka, takže asi i za ní o stupínek vyšší hodnocení. 55% hvězdiček

Parta hic (1976)

Škoda, že jsem v době natočení tohoto skvostu nebyl již plnoletý a pracující. Možná bych poselství a humor tvůrců Party hic pochopil, zasmál se a tak vůbec se prostě skvěle pobavil. 22% hvězdiček oceňuji snaživé výkony jinak skvělých herců.

Profesionál (2001) odpad!

V tomhle filmu je špatně snad úplně všechno. Chybí gradace, herecké výkony špatné, akce naprosto neakční, Seagal hrozný, střih nesrozumitelný a chaotický, kompozice obrazu zlá, ...... Zajímavý by mohl být snad jen charakterový rys parťáka Seagala, ale vzhledem k tomu, jak byla jeho role zahrána a celý film zrežírován, tak i tohle nedopadlo dobře. 9% hvězdiček

Devět životů (2004)

Tento film je tak nudný, že jsem ho ani nedokoukal. Možná že mě na konci čekalo nějaké překvapení, které by hodnocení zvedlo, ale ... nedalo se to. 42% hvězdiček

Rose a Val (2005) (seriál)

Docela zábavný, ale ne dobrý krimi seriál. Na vrub mu připisuji nudné dialogy, špatně vygradované akce a občas i špatně podané herecké výkony. Kladem jsou sympaticky podané hlavní role. 48% hvězdiček