S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Docela slušná a příjemná kuchařina. Na nic si Emanuel nehraje, vaří civilně a dá se na to koukat a inspirovat se. 65% hvězdiček

Jackova ukolébavka (1993)

Rodinné drama, které dostatečně nevyužilo svých možností. Scénář je docela dobrý, ale film nemá dostatečné napětí a ztrácí díky tomu svou sílu. 65% hvězdiček

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Dobrá sonda do českého pohostinství. Myslím, že Pohlreich to dělá dobře a my, konzumenti, jen doufejme, že za stejné ceny budeme v budoucnu dostávat kvalitnější krmě. 65% hvězdiček

Moon (2009)

No, je to otázka, jak by se klony chovaly? Možná by si pomáhaly (mají stejné DNA), ale možná by se nenáviděly. Tohle ještě nevíme. Osamění ale trochu šílenství vyvolává a člověk pak neví, co je skutečné a co ne. S tímto tématem si tak trochu hraje Solaris, takže je s čím srovnávat. A nejen se Solarisem. Dávám 85% hvězdiček

Maigret - Maigret a čtyři ženy (1997) (epizoda)

Jó, to byla doba, kdy mohl policajt pít alkohol a děvky volně šlapat. A navíc pak ten policajt ještě ke všemu vyřeší případ po svém. Tak to má být. 65% hvězdiček

Univerzální voják (1992)

Mně se tahle černá akční komedie líbila. Spousta dobrých hlášek, spousta kopanců a výbuchů diváka dobře pobaví. 62% hvězdiček

Jak se zbavit Helenky (1967)

Komedie k popukání to sice není, ale není to ani žádná nuda a herecké výkony dělají z tohoto snímku docela příjemné pokoukání. 62% hvězdiček

Dělnická třída jde do ráje (1971)

Hodně drsné sociální drama s vynikajícím G. M. Volontém v hlavní roli továrního dělníka. Morriconeho zneklidňující hudba pak maximalizuje depresivní náladu, jež je pro tento nervy drásající snímek příznačná. 80% hvězdiček

Louise-Michel (2008)

Snad i lepší než Bonnie a Clyde. Bonnie a Clyde 21. století!? Možná. Je tu všechno, co patří ke "správnému" filmu: krev, násilí, honička, láska, naštvanost, bohatství, komika. A to uhnětlé do naprosto absurdní a úžasné podívané. 95% hvězdiček

Duševní slepota (2002) (TV film)

Je krásná, znuděná, bez lásky a bez perspektivy. Trpí jak pes. Uma Thurmanová, ač sama krásná ženská, ztvárnila roli mladé ženy, co nemá štěstí na chlapy, naprosto přesvědčivě, až z toho bodne u srdce. 78% hvězdiček