Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Nehodnotím zde ani tak režii pořadu, ale jeho náplň. To co Babica vaří, to je odpad! A Babica je ještě horší než ten odpad. Do mínusu se ale jít nedá. Škoda.

U nás ve Springfieldu (1952) (seriál) odpad!

No tohle je hrůza! Cokoliv dodávat by bylo již zbytečné.

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Tenhle pořad už nemá prakticky co nabídnout. Možná to má být jen lidovější (rozuměj přisprostlejší a méně náročná) odpověď na Krausův pořad Uvolněte se, prosím? Těch "ty vole" je tu ale nadmíru, otázky naprosto prázdné a lidový hospodský humor dvojice G. + S. už dávno vyčpěl.

Volejte řediteli (1994) (pořad) odpad!

Lepší je ale parodie z České sody, kde vysvětlují, jaký je rozdíl mezi pornem a erotikou. Železný si ze sebe srandu dělat neumí a nechce. I když to jeho sundavání a nandavání brýlí byl opravdu dobrý kousek.

Rodáci (1988) (seriál) odpad!

To byla tenkrát ale srágorovitá propaganda všeho hnusného a patetického, čeho se mohl ten upadající režim chytat.

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Tak špatné, že to možná ani nejde zparodovat.

Nepodceňuj blondýnky (2009) (pořad) odpad!

Viděl jsem jeden necelý díl a stačilo mi to! Nezábavný, nevtipný a spíše hloupý pořad, který snad ani nemůže mít své publikum. Proto by mě zajímalo, jaká je cílová skupina tohoto zábavního soutěžního pořadu? Nadržení ušlápnutí muži poststředního věku, kteří nemají dost peněz a odvahy, aby večer seděli s přáteli u piva v hospodě a raději uspokojí manželku a sedí u televize? Snad. Třeba se mi tohle jednou také stane a budu pak podobný televizní program hodnotit jako zábavný, přínosný a doporučitelný ostatním podobně postiženým. 5% hvězdiček za ta baby tam (kdyby televize dávala jako bonus k pořadu dvě tři pivka na díl, tak dávám 20% hvězdiček!)

Přitažlivost (2004) odpad!

Přiblblá a špatně natočená telenovela v celovečerním balení.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

viděl jsem sice jen jeden díl, ale více bych opravdu nesnesl, protože až takový masochista nejsem.