Vikingové (2013) (seriál)

Klobouk dolu, asi jsem nečekal, že něco dokáže překonat v mých oblíbených seriálech Spartaka, ale nebojím se tuto novinku přirovnat kvalitou i ke hře o trůny. Na rozdíl od ní se dá soustředit na pár postav a ve své podstatě považuji Vikings za mnohem snáze stravitelné. U pátého dílu již byla schválena druhá série, což je obrovské plus a nemuselo se nic zbytečně uspěchat. Pravdou je, že armády Anglie čítající desítky mužů mi přijdou trochu zvláštní, ale pohled kamery na jednotlivé souboje to plně nahrazuje.

Pokoj (2003)

Ono to do sebe i něco má, alespoň si člověk uvědomí, že jurské komando nebylo to nejhorší, co kdy viděl.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Tak po dlouhé době jsem se bavil bez nucení, tohle já prostě můžu. Určitě zkouknu ještě tak 2x.

Nic nás nerozdělí (2012)

Pěkná vlna na začátku, zbytek filmu okatě vynucované emoce, které bohužel nezabraly.

Až do města Aš (2012)

Do té Aše bych se chtěl někdy podívat, a sakra, vždyť já tu trávím téměř všechny víkendy.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Rychlé, svižné, žádné zbytečné serepetičky s hlubokomyslným příběhem. Prostě hrstka čarodějek, co narazí na nesprávnou dvojku. Super oddechovka, která baví a nenutí mozek k přemýšlení.

Milí lidé (2010)

Tento film opravdu nehodlám nijak komentovat...

Avengers (2012)

Za zběsilého Hulka 3. hvězda, jinak moc nenadchlo...

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Ono to u tohoto seriálu asi jinak nejde, než aby neustále někdo mluvil a pusu nezavřou ani když žvýkají kuřecí stehýnka... Na mě moc optimismu a spousta vyřčených slov do prázdna, z kterých si člověk nic neodnese.