Gangsteři (2010)

Ten konec filmu byl už nějaký zbrklý...

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Bohužel lepší hodnocení nedám, jen by podle mě měla jít Jessica tak po desátém díle do basy, protože kde se objeví, tam někdo vždy zařve. A ani jí to trochu nezaráží a píše si ty své detektivky vesele dál, až je mi jí líto.

Super Mac (2010)

Tohle mělo být co?? Vidět tento snímek v kině, tak poprosím u kasy o vrácení vstupného a kdyby se cukali, asi se obrátím přímo na režiséra Jorma Tacconeho formou doporučeného dopisu...

Čtyři bratři (2005)

Mně Tyrese Gibson prostě nesedí a už vůbec ne v téhle roli.

Mučedníci (2008)

Tohle byl po dlouhé době film, který může oprávněně nosit nálepku horor. Nejde ani tak o některé scény, při níž si dáváte ruce před oči nebo odkláníte hlavu a přemýšlíte, zda to nevypnout, jde o skvěle koncepčně řešený snímek, kde se téměř nedá předpokládat, co bude v další scéně následovat, což je pro náročného diváka to pravé pod stromeček. ;-)

Pohřben zaživa (2010)

Myslím, že ještě žádný z filmů ve mně nevyvolal takový pocit úzkosti, jako tento. To, že se kamera za žádných okolností nehne z rakve a přitom film neztrácí na kvalitě, prostě a jednoduše klobouk dolů.

Magie kouzla zbavená 2 (1998) (TV film)

Nehodnotím ani tak kameru či střihy, ale za odvahu si pět hvězd pan "Bezjmenný" zaslouží.

TACHO (2010)

Po stránce akční i dramatické výborný Daniel Landa, po stránce komediální skvělí Martin Havelka a Roman Pomajbo. Nemám filmu co vytknout, až na někdy né zrovna nejlépe umístěnou kameru. Zajímavosti: Žádná ze scén závodů nebyla zrychlená, ve všech záběrech s mitsubishi řídí skutečně Daniel Landa.

Kid (2010)

Příběh velice poutavý, už jen když si uvědomíme, že byl natočen podle skutečné události. Přesto mě zaráží fakt, že to jaký je člověk není v tomto případě ovlivněno výchovou, ale "patrně" tím, jaký je uvnitř, což mi nahání husí kůži, neboť samotný proces převýchovy by v tomto případě postrádal veškerý smysl.