Vůně cibule (1975)

Cibuli mám moc rád ale tak jako tento cibuli nadopovaný hrdina zas né, ale jedná se o slušný ale zároveň poněkud ujetý western, žer cibuli a žádna zbraň nemá šanci, na Vůni cibule se zas s chutí mrknu protože jako děcko jsem ten film miloval, Franco Nero má asi svěží dech :)).

Garwood: válečný zajatec (1992) (TV film)

Z bláta do louže by se mohlo jmenovat toto valečné drama o kontroverzním vojáku pokuď lze filmu věřit, není vždy návrat výhra zvláštni film.

Requiem pro panenku (1991)

Před dvaceti léty jsem Requiem pro panenku hodnotil hodně vysoko ale postupem času člověk vystřízlivěl po revolučním nadšením ale dnes to vnímam trochu jinak, Filip Renč je zručný filmař ale ukazovat za každou cenu že bylo vše zle (podivuji se nad tím že jsem se dožil revoluce) je krápet úlet, mladičká tehdy šestnactiletá Anna Geislerová nebo Barbora Hrzánová jsou výborné a jejich výkon je to nejlepší na celém filmu. 65%

Rozpoutané peklo (1997)

S přivřenýma očima tři hvězdy a to hlavně za krásnou ustřední melodii filmu, slušné tempo a dokonalé triky Rozpoutaného pekla ale celkově jde o film plný klišé, pes prostě v americkém katastrofáku né a né zdechnout, někdo se vždy obětuje žé? zde stará paní, šéf hlavního hrdiny je blbec který pozdě prozře atd. ale jinak jde lepší film na dané téma než příšerně trapnou Sopku. 55%

Na břehu řeky (1986)

Zvláštní film, jeden blb (D. Roebuck) zavraždí přítelkyni a ostatní jako by se nic nedělo, nejlepší (kamarádky) se chovají při nejlepším zvláštně a morálka ostatních téměř neexistuje, přátelství nikde, jediná čistá osoba filmu je malá sestra Keana Reevese, ten film by měl úspěch třeba v KLDR jak je moc špatně v USA atd., ideáni ideologické vídeo, zkouřený Crispin Glover, rozhádaný Keanu Reeves jak se svojí matkou a jejim přítelem tak bratrem v podáni Joshui Johna Millera, takového bratra mít to je za trest, a v neposlední řadě Denis Hopper ve své nejoblíbenější poloze blázna a ještě k tomu jednonohého jen utvrzují v tom že Na břehu řeky není film pro všechny. 60%

Mary Poppins (1964)

Přeslazený film tak že člověk riskuje cukrovku ale tim neříkam že jde o špatný film, Julie Anderson je skvělá dále kostýmy nebo hudba je výborná ale Mary Poppins není můj šálek kávy a Simpsonovích si krásně z tohoto filmu vystřelili.

Legendární mořský had (2010) (TV film)

Zajímavý dokument o neméně zvláštni rybě je zarážejíci že v dnešní době o moři nevíme vše ale je to snad i dobře alespoň má člověk stále co oběvovat.

Konto separato (1996)

Václav Postránecký ukradl tento film sám pro sebe, není to nijak náročna podívaná ale nenudí.

Policejní akademie 2 (1985)

Tak dvojku jsem dříve vubec nemusel ale časem ten film je lepší a lepší a rozhodně je vice originálni než pozdější díly které jen opakují stokrát vyřčené a Zed je neuvěřitelný.