Lidská stonožka 2 (2011)

Nevím jestli se tohle mělo jmenovat Lidská stonožka. Všichni z napětím čekaly až bude nasvětě a místo toho koukáme hodinu na magora, kterej si ani neumí utřít zadek. To jsem si myslel, že horší než první díl to být nemůže. Opak je pravdou. Jedna hvězda aspoň za tu krev a mučení nevinných lidí.. P.S. nejsem žádnej sadista :-D

Odpadlík (1992) (seriál)

Proč 4 hvězdy? .. Protože na Odpadlíkovi jsem jako malý vyrůstal a musel jsem vidět každý jeho díl.. v jednu dobu jsem si i říkal,že chci být jako Lorenzo Lamas . Nemůžu dát ani méňe hvězdiček nyní,když jsem v pubertě a vůbec mne tenhle seriál netáhne :-) .. zkrátka je to moje dětství a na dětství se přece nezapomíná !!

Tajemství starého hotelu (2011)

Doteď pořád nechápavě koukám do zdi a přemýšlím o co v tomhle filmu vlastně šlo .. za příběh 1 a k tomu 2 hvězdy za skvělou atmosféru a lekavé scény..

Drž hubu! (2003)

Na tenhle film se můžu dívat pořád znovu a znovu . Jean Reno a Gerard Depardiue zahráli tyto role na jedničku . Je vidět,že francouzský humor je velice na dobré úrovni a pořád má co nabídnout . Nebránil bych se tomu,kdyby si tato dvojka ještě v nějakém podobném filmu zahrála.

United (2011) (TV film)

Jelikož jsem velký fanda tohoto slavného klubu , tak tohle je zaručeně film pro mne . Když jsem Manchesteru United někdy v roce 2007 začal fandit, vůbec jsem neveděl nic o historii tohoto klubu, ale s postupem času, kdy můj mozek rostl, rostl i větší zájem o tento klub a začal jsem shánět historii klubu. Od úspěchů až po přestupy hráčů. A pak to přišlo, narazil jsem na příspěvek proč je urážka nazývat tým "Man U". V tom jsem se dozvěděl, že je to spojené s leteckou katastrofou roku 1958 a nyní je o tom natočen i film. Tenhle film jsem prostě musel shlédnout a stálo to za to. Emocemi nabitý film, od katastrofy až po "znovuzrození" týmu. Film o fotbalové ikoně v podobě Sira Boba Charltona, který jako jediný přežil leteckou katastrofu a poté se znovu dokázal vrátit na fotbalové hřiště.. pro mne nejlepší z nejlepších filmů.. Glory,glory Man United !

Partička (2011) (pořad)

Momentálně nejlepší zábávná show v TV . Zde je krásně vidět , že improvizace je nejlepší způsob jak rozesmát lidi a k tomu ještě v podání této bezkonkurenčí čtyřky ... P.S. Vzkaz pro Geňu : další hra má název Seznamka :-D

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Co k tomuto seriálu napsat . Snad jen to,že je to nejlepší válečný seriál jaký jsem kdy viděl ! Ani u jednoho dílu jsem se nenudil , což je opravdu dobré vyzdvihnout, všechny pasáže jsou prostě skvělé . Pro mne absolutní špička v seriálech a proto 5 hvězdiček !