Kdo přežije (2000) (pořad)

VyVolení, Big Brother a všechny podobné sračky už prosím ne!..Survivor je jediná soutěž, která stojí za to. Žít si jako prase v žitě umí každej, ale vybojovat si jídlo a vodu, to není úkol pro nějaký slečínky. Tvrdá soutěž, tvrdé souboje, tvrdé dohody a podvody. To je to, co žádná jiná soutěž nenabízí. A proto si Survivor zaslouží 5 hvězdiček..

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Komedie, slaďák, komedie a zase slaďák. Člověk pak neví, z jakého pohledu by se měl na to koukat. Pro mne úplná hloupost kombinovat tyto 2 filmové žánry dohromady..

Rambo III (1988)

"Co myslíš Johne?".."Nasrat!"..

Lukostřelci (2011)

Takže i Korejci mají své "snipery". Paráda.

Nedotknutelní (2011)

Tak Intouchables objevilo dalšího skvělého komika - Omara Sy . Pro mne zcela neznámý herec, ale teď vím, že už ho z hlavy nedostanu. Ukázal nám, že i ochrnutí lidé si můžou naplno užívat života, že i přes ten jejich handicap má smysl žít. Film k tomuto problému nahlíží trošku z jiného úhlu-z toho lepšího. Bere si z toho to, co je to krásné.Myslím, že takhle by to mělo fungovat i v opravdovém životě. Nekoukat na handicapované lidi jako na lidi neschopné. Vždyť François Cluzet nám ukázal,že prožít nádherný život se dá i takřka s 10% těla. Záleží jen jak se k tomu postavíme a když k tomu přidáme ještě pár parádních hlášek Omara Sy, vznikne z toho výborná podívaná..

Frajer Luke (1967)

Vsázím všechny moje prachy , že Luke sní 50 vajec !

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Tak tenhle seriál se mi dostal do top seriálů , stačil jeden díl a musel jsem hltat a hltat další díly . Ohromnou zásluhu má na tom bezkonkurenčí Robert Sheehan alias Nathan , který si v tomhle seriálu nebere žádné servítky a bere to plnou palbou , ty jeho "mastičky , kecy , způsob komunikace s lidma " prostě nemá obdoby . Nebál bych se říct,že v tomhle je velkým konkurentem Stiflera z Prciček . Doufám , že se s ním ještě v nějakém seriálovém či filmovém obsazení setkáme . Má velký potenciál stát se světovým "mastičem" :-D I když třetí série klesla kvůli absenci Nathana (odjel do Las Vegas ) , tak pořád má Misfits co nabídnout i s novým nástupcem místo Nathana . Ten se snaží jít v jeho stopách , ale mojí oblibu si moc nezískal . Zkrátka je to parádní seriál s dost dobrým humorem , ale i napětím , kterého v Misfits není opravdu málo . Bude se těžko hledat podobný konkurent tohoto seriálu . A proto s plnou chutí můžu udělit pět hvězd a zařadit si Misfits mezi top seriály..